Způsoby prodlužování vlasů

Způsoby prodlužování vlasů

Ne každá z nás žen, byla obdarovaná krásnými vlasy. Ale určitě každá z nás by krásné vlasy chtěla. Vlasy husté, dlouhé a takové, které by nám každý záviděl. Před několika lety, bylo prodlužování vlasů docela drahé a také špatně dostupné. Dnes si můžete vlasy nechat „vylepšit“ ve většině kadeřnických salónů. Způsobů, jak si vlasy zkrášlit, je rovnou několik. Každá z nás si určitě najde ten, který ji bude nejlépe vyhovovat.

První variantou je použití metody založené na keratinu. Tento způsob jsem sama vyzkoušela a aplikace trvala asi tři hodiny. Vlasy na prodloužení jsem si nechala objednat přímo v salónu. Jelikož, nabízených variant na internetu je několik a já nevěděla, které si vybrat. K vašim vlasům se připevňují pomocí keratinu. Jen pro představu – vypadá to jako jakési lepidlo. Prodloužené vlasy vydrží asi tři měsíce, někomu déle, někomu ne. Záleží na tom, jak rychle vám vlasy rostou. Po čase musíte nechat spoje obnovit, aby prodloužení vypadalo přirozeně a spoje nevylézaly. To vám udělají zase v kadeřnictví.

Další metodou je prodlužování clip in. Vlasy si samy doma připevníte pomocí sponek, které jsou na koupených vlasech umístěné. Tento způsob mám také vyzkoušený a jsem s ním daleko víc spokojená, jak s keratinem. Nejen, že si vlasy mohu kdykoli sama sundat, ale i jejich údržba je daleko snazší.  Všechny vlasy k prodloužení jsou totiž „mrtvé“ a tak potřebují větší péči, jako, když se staráte o „svoje“. Takže tohle je i moje jasná volba!

Třetí variantou je prodlužování vlasů a zhušťování vlasů metodou easy ring. Což jsou takové malé kroužky, které jsou k vlasům připevněny a na vaše se naplétají. Podobný, avšak rychlejší způsob je micro ring. Easy ring si teoreticky můžete aplikovat doma samy, budete potřebovat pouze kleště. Micro ring však nechejte raději na odbornících.

Ať si zvolíte kterýkoli způsob prodlužování vlasů, tak budete určitě maximálně spokojené a každý bude vaše vlasy obdivovat. Tak jen do toho!

Čtěte také:

Časopisproženy.cz

Krásná a fit.cz

Ženacz.cz

Ženycz.cz

Aktualněcz.cz

Profi-News.cz