3 tipy, jak oslníte v plesové sezóně

3 tipy, jak oslníte v plesové sezóně

Sezóna zahalená v třpytu a jemných látkách se blíží rychlostí světla. Pozvánky na plesy vám jistě už visí na lednici či nástěnce a vy pomalu vymýšlíte svůj dokonalý outfit pro tuto slavnostní příležitost. Máme pro vás 5 tipů, s nimiž zazáříte jako nejjasnější z hvězd na obloze.

Eppi_spravnazena_obrazek01

  1. Zahalte se do kovových odlesků

Evergreenem, jenž nikdy nevyjde z módy bez ohledu na aktuální diktát oděvních mágů, jsou klasické zlaté šperky. Zlaté přívěsky, zlaté prsteny, zlaté náhrdelníky, zlaté náušnice… Klidně na sebe můžete navléct všechny tyto kousky a stále budete za dámu. Stačí ale i jediný z nich vhodně doplněný barevným drahokamem a rázem jste nepřehlédnutelnou ozdobou večírku.

  1. Kabelka ruku v ruce s klenoty

Na plesy většinou volíme psaníčka a menší kabelky. Chcete podtrhnout detaily svého maličkého zavazadla? Slaďte je se svými šperky! Jde to velice snadno. Vděčným pomocníkem jsou v tomto případě snubní prsteny. Ty nosíte pravděpodobně nepřetržitě, tudíž jsou pro vás naprosto přirozeným společníkem pro každý den. Když k nim však zvolíte kabelky s kovovými ozdobami a sponami ve stejné barvě kovu, vaše klenoty krásně vyniknout a psaníčko přirozeně splyne se zbytkem outfitu, přestože můžete mít černé šaty a samotnou kabelku například v modré či zelené barvě.

  1. Jednoduché šaty, výrazné boty

Obvykle volíme na plesy prosté lodičky, které samy o sobě neurazí, ale ani neohromí. V posledních letech se však dostává do popředí trend kratších šatů i rafinované střihy odhalující nohy. Využijte toho! Oblečte se do jednoduchých šatů či kostýmku, doplňte je jen decentními šperky a strhněte veškerou pozornost na boty. Odvažte se a bez okolků se obujte do kousků s výraznými sponami, do lodiček posázených kamínky či v barevném provedení oslňujícím jíž z dálky. Do módy se vrací také metalické modely. Ty budou nečekaným oživením a svěžím vánkem na parketu.