Chcete konečně zhubnout bez jojo efektu?

Chcete konečně zhubnout bez jojo efektu?

Dietám už nevěříte a myslíte si, že fotky před a po, na nichž někdo záhadně zhubl 20 kilo, jsou hloupost? Neztrácejte naději. Pokud se vám doposud s žádnou dietou zhubnout nepodařilo, neznamená to, že je hubnutí nemožné. Drastické omezení příjmu potravy však k vysněné změně na váze nevede.

Co si musíte uvědomit, pokud chcete shodit pár kil?

Zapomeňte na diety, které vám přikazují pít pouze mléko, jíst pouze vejce apod. Pestrá a pravidelná strava je pro tělo důležitá. Jestliže jíte nepravidelně, nebo nejdříve málo a pak se večer nacpete, je to naopak chyba.

Druhou mylnou domněnkou je, že zhubnout lze, když nebudete jíst, případně podpoříte tělo nějakými prášky nebo koktejly. Takhle to nefunguje. Kromě stravy je nezbytné změnit také pohybové návyky. Nemusíte zrovna chodit na crossfit, bohatě postačí chůze, díky níž spálíte kalorie.

Foto: Naturhouse-cz.cz
Foto: Naturhouse-cz.cz

Nevíte, jak vypadá správná strava?

Jídlo je základ, takže pokud si s ním nevíte rady, obraťte se na odborníky. Mnoho firem i výživových poradců vám vytvoří jídelníček přímo na míru. Například u celorepublikově působícího NATURHOUSE máte konzultaci zdarma.

Jídelníček od odborníka vám zajistí zdravé hubnutí. Cesta k hubnutí by totiž neměla vypadat tak, že budete týden držet nesmyslnou dietu a pak se vrátíte ke svým starým návykům. Spíš byste se měli naučit jíst jinak – zdravě a vyváženě.

Foto: Naturhouse-cz.cz
Foto: Naturhouse-cz.cz

Jak vypadá hubnutí pod vedením odborníka?

Nejdříve navštívíte svého poradce, ten zjistí poměr vody a tuku ve vašem těle, probere s vámi stravovací návyky a společně stanovíte cíl, kterého chcete dosáhnout. Nečekejte ztrátu deseti kilogramů za měsíc, to by pro tělo ani nebylo zdravé. Poradce je tu od toho, aby vás držel při zemi a pomohl vám dosáhnout vysněného výsledku bez újmy na zdraví.

Následně výživový poradce sestaví jídelníček, doporučí produkty pro snadnější hubnutí a bude vás po celou dobu sledovat a také podporovat. Mnohým lidem hodně pomůže už to, že nechtějí svého poradce zklamat, a tak jim nezbývá než pokračovat v dodržování nového životního stylu.

Chcete-li i vy mít pěknou postavu do plavek, nic vám nebrání objednat si úvodní konzultaci u NATURHOUSE zdarma. Působí po celé České republice (respektive po celém světě) a zhubnout už pomohli více než 6,5 milionům klientů.