Správná žena by se měla aspoň jednou za život vydat do oblak

Správná žena by se měla aspoň jednou za život vydat do oblak

Lákají vás výšky, létáte ráda dopravním letadlem, milujete adrenalin, jste sportovkyně tělem i duší? Pokud jste aspoň na jednu otázku odpověděla ano, jste skvělým kandidátem na letecké zážitky. Proč byste si i vy měla dopřát pár chvilek v oblacích? Protože jde o momenty, na které do konce života nezapomenete!

Plachtit po nebi se vám nepoštěstí každý den, a to je nejspíš ten hlavní důvod, proč si lidé letecké zážitky tak dlouho pamatují. Ten pocit volnosti se dá těžko něčím nahradit. Nevěříte? Není nic lepšího než jej zažít na vlastní kůži.

Vznášejte se na padákovém kluzáku

Jedním z nejkrásnějších zážitků v mracích je paragliding. Jste při něm „připevněná“ k padákovému kluzáku, který se vznáší v oblacích, máte možnost pozorovat ptáky a přírodu pod sebou. Nádherné pocity si užijete například nad vrcholky Beskyd. Běžně se létá z Ondřejníku, Velkého Javorníku a dalších perfektních lokalit.

Skočte si a užijte volný pád

Pro milovnice adrenalinu je ideální volbou tandemový seskok padákem. Při něm se vám v těle probudí všechny buňky, zažijete chvíle strachu, naprostého uvolnění, a hlavně nepopsatelného štěstí. Všechny ty směsice pocitů jsou tak návykové, že až dopadnete, budete si přát jediné – skákat znovu.

Proleťte se balónem

Protipólem k tandemovému seskoku je let horkovzdušným balónem. Jde o klidnou zábavu, která nepomine za pár minut, trvá asi hodinu. Po celou tu dobu se pomalým tempem (záleží na rychlosti větru) vznášíte nad krajinou a vychutnáváte si romantické pohledy na místa, jež znáte ze země. Zatímco spousta jiných leteckých zážitků je určených pro jednotlivce, často vás doprovází jen zkušený instruktor, do koše balónu se můžete vydat se svou drahou polovičkou i dětmi. Privátní let balónem je skvělým dárkem.

Více informací najdete na webu Leteckezazitky.cz. Podívejte se, kde se nachází vám nejbližší letiště, a domluvte si svůj termín! Litovat nebudete.