Přibude k vám domů brzy miminko? Desinfekce ozonem zajistí čistou domácnost

Přibude k vám domů brzy miminko? Desinfekce ozonem zajistí čistou domácnost

Příchod nového člena rodiny se vždy pojí s velkými přípravami. Všechny oblečky se vyvařují, perou, žehlí, uklízí se ve velkém stylu. Myjí se okna, perou záclony, závěsy, luxují se koberce, matrace, aby miminko přišlo do čistého a připraveného prostředí.

Zvlášť pokud máte ve stejné domácnosti i chlupaté mazlíčky. Jestliže plánujete velký úklid a proměnit svou domácnost v dokonalost samu, zkuste čištění ozonem.

interior-768526_1280

Čištění ozonem

Čištění ozonem zbaví vaši domácnost nečistot, na které jsou běžné úklidové pomůcky i prostředky krátké. Odstraní zápach jakéhokoliv původu, plíseň, roztoče, bakterie, viry. Díky desinfekce ozonem získáte sterilní a čisté prostředí.

Samozřejmě tento typ služby oceníte nejen v případě, že k vám přibude nový člen rodiny, ale i v případech, že se u vás doma vyskytla plíseň, jde cítit zápach, potřebujete jednou za čas udělat pořádnou čistku, protože chováte domácí mazlíčky, kteří mohou přenášet z venku bakterie a viry.

clean-571679_1280

Čistota půl zdraví

Čištění ozonem se hodí také v okamžiku, kdy již miminko není pouze plačícím a ležícím uzlíčkem, ale začíná se batolit. V takovém okamžiku je přáním každé maminky, aby jejich podlaha byla čistá a věřte, že mop a kýbl vody se saponátem bezpečně čisté prostředí nezajistí. Ačkoliv se podlaha bude lesknout a nenajdete na ní smítko, nalézá se na ní bezpočet bakterií a virů.

Opět platí dvojnásob v případě domácích mazlíčků, kteří navíc chodí i ven, případně projdete-li tu a tam bytem v obuvi, což se stává běžně. Umyvatelná plocha se udržuje snadněji, horší je to v případě koberců. Ten nikdy dokonale nevyluxujete a nezbavíte všeho neřádu. Desinfekce ozonem není něco, co musíte podnikat každý týden. Takže se nemusíte děsit. Stačí, když se na úklid ve velkém stylu včetně čištění ozonem vrhnete jednou či dvakrát ročně.