Tušíte, jaká čísla hrají ve vašem životě významnou roli?

Tušíte, jaká čísla hrají ve vašem životě významnou roli?

Přemýšleli jste někdy o tom, jaký vliv mají na váš život různá čísla? Datem narození to jen začíná, ve skutečnosti se kolem vás pohybuje daleko více cifer a nejspíš byste byli překvapení, jak na vás působí. Jedno z nich – životní číslo – hraje skutečně důležitou roli.

Ve světě existuje spousta oborů, které se pohybují na pomezí faktů a šarlatánství. Někdo jim věří, jiný je považuje za snůšku hloupostí. A přesně takhle je to i s numerologií. Numerologie tvrdí, že každé číslo je vlastně určitá forma jemné energie, jež má moc ovlivnit náš život. Pokud o ní nic nevíte, nejspíš vám připadá jako hloupost. Ale jakmile se o oblast začnete zajímat, zjistíte, že minimálně něco z toho dává smysl.

Životní číslo určuje váš osud

Takovým základním stavebním kamenem numerologie je životní číslo, které se počítá z data narození. Jakmile jej jednou zjistíte, dá se použít k pochopení sebe sama i toho, jaká rozhodnutí budou pro váš život nejlepší. Svět totiž funguje tak, že každý z nás je tvůrcem vlastního života, a právě životní číslo vám pomůže naplno využívat vaše schopnosti a nabízené příležitosti.

Jako u všech podobných oborů je i tady potřeba tomu hlavně věřit. Vliv čísel na lidský život se nedá nijak fyzicky dokázat či ověřit matematickými výpočty. Je na každém, zda mu uvěří.

Snímek obrazovky 2017-01-21 v 8.17.10
Kurz numerologie s Evou Bakovou

Pokud vám zvědavost nedá spát

Nahlodali jsme ve vás červíka zvědavosti, jestli to skutečně může fungovat? Není nic snadnějšího než si o numerologii a životním čísle zjistit více informací. Moc pěkný online kurz ohledně tohoto tématu najdete na webu VímVíc.cz. Vede ho Eva Baková, ředitelka Bakovy školy numerologie, a už z ukázkové hodiny je poznat, že doopravdy ví, o čem mluví. V kurzu Numerologie a životní čísla učí, jak spočítat své číslo, jak si jeho vliv vyložit a jak s ním nakládat.

Nezáleží na tom, zda jste jen obyčejně zvědaví nebo chcete díky numerologii změnit svůj život. Tak či tak je to moc zajímavá oblast.