Správná žena 21. století musí umět anglicky

Správná žena 21. století musí umět anglicky

Jednadvacáté století je vůbec časem, kdy toho ženy musí umět spoustu. Chce se po nich, aby byly skvělé mámy, dokonalé partnerky, a ještě budovaly kariéru. Nejste-li zrovna feministického ražení, klidně se na tento nesmyslný diktát moderní doby můžete vykašlat. Anglicky byste ale umět měla, bez toho se v dnešním světě neobejdete.

Současní dospěláci to nemají vůbec snadné. Narodili se do světa, jemuž vládly němčina s ruštinou, a teď se po nich chce, aby uměli anglicky. Neznalost angličtiny jim ztěžuje pracovní uplatnění i osobní život, zejména práci s moderními technologiemi. Cestování také není nic moc, když neumíte zareagovat ani na otázku letušky. Tak co takhle zapsat se letos na kurzy angličtiny?

Nikdy není pozdě začít

Spousta lidí je angličtinou otrávených. Značná část české populace se totiž někdy ve svém životě anglicky učila, nebo se aspoň pokoušela, ale výsledky byly nevalné. Neúspěch vás pak odrazuje od další snahy. Cítíte to stejně? Je na čase něco změnit.

Zapište se na jazykové kurzy Praha, které vás donutí brát výuku vážně. V Institutu jazykového vzdělání s patnáctiletou zkušeností si s vámi budou vědět rady stejně jako s 5 000 dalšími studenty, kteří každoročně projdou jejich kurzy. Angličtinu učí nenásilnou formou, přesto zvládají všechny zájemce nadrtit nejen nutnou teorii a gramatiku, především je naučí mluvit.

Přestaňte se už vymlouvat

Běží vám teď hlavou spousty výmluv? Kdo se postará o děti, kde máte na hodiny angličtiny vzít čas, co když je to příliš drahé, nebudete se náhodou vzhledem ke svému věku cítit ve skupině špatně, … Na všechny tyto otázky okamžitě zapomeňte. Jazyková škola IJV vypisuje i večerní termíny, takže na tatínkovi zůstane jen povinnost dát děti do postýlky a přečíst jim pohádku. Svého věku se bát nemusíte, na kurzy chodí jak studenti, tak dospělí, a dokonce i důchodci. Obtížnost si zvolíte dle svých schopností, z toho tedy také nemějte strach.

Prostě a jednoduše se přestaňte stresovat a vyberte si termín, který vám bude vyhovovat. Angličtina je dnes nutností a nikdy není pozdě s ní začít.