Proč kuchyně, vestavěné skříně a nábytek na míru? Trendy interiér na dosah ruky!

Proč kuchyně, vestavěné skříně a nábytek na míru? Trendy interiér na dosah ruky!

Stará kuchyně a nepraktické skříně nemají v moderním interiéru co dělat. Pokud už máte dost ošumělého vybavení anebo plánujete koupi nových produktů do bytu, rozhodněte se pro nábytek na míru. Jen tak si vytvoříte své hnízdečko podle představ a budete spokojeni.

Jak se poprat s výběrem kuchyně?

Klíčem k úspěchu je oslovení správné firmy. Jen spolehlivá společnost dokáže nabídnout kompletní servis. Zkušenější a spolehlivější instituce realizuje vaše představy. Samozřejmostí jsou také záruční a pozáruční opravy. Dalším kritériem je materiál, ze kterého je kuchyně vyrobena. V tomto ohledu jsou důležité také trvanlivost a způsob zpracování. Bez kvalitní pracovní desky se rovněž neobejdete. Někoho osloví laminátové, z umělého a přírodního kamene. Jiný dá přednost pracovním deskám z kaleného skla. Při rozhodování zohledněte minimum spojů a snadnou údržbu. Nedílnou součástí kuchyňské linky je rovněž kování, které by mělo vydržet mnoho let. Člověk vybírá očima, proto osloví i pestrá paleta designů. Nezanedbejte ani výběr spotřebičů, elektroinstalace a vodoinstalace.

jn_2_jahodnice2_lida

Pro jaký tvar se rozhodnout?

Rozhodujícím faktorem je tvar kuchyně. V tomto případě se zaměřte na dispozici místnosti, polohu oken, dveří a radiátorů. Záleží i na předběžném usazení spotřebičů a prostoru na průchody. Nejpopulárnější je tvar kuchyně do písmene L. Nabízí velký úložný prostor a pracovní plochu. Většinou je model rozdělen na sekci vaření, mytí a přípravy. Tento tvar je oblíbený v panelákových bytech. Kuchyňské linky do písmen U a do G patří k trendům. Další variantou je rovný vzhled, který zažívá boom! Velkou pozornost si zaslouží produkt do oblouku, ale je finančně náročnější. V posledních letech si lidé zamilovali nádherný design a praktickou stránku sestavy s ostrůvkem. Pokud nevíte, co by se vám nejvíce zamlouvalo, podívejte se na kuchyně fotogalerie. Uděláte si mnohem lepší představu.

Náš tip: Pokud si vyberete pracovní desku z kaleného skla, úklid vám usnadní nanoimpregnace na sklo.

Výhody vestavěných skříní

Pokud se považujete za praktického člověka anebo žijete v malém panelákovém bytě, určitě vám padnou do oka vestavěné skříně. Nábytek na míru se hodí se do ložnice, předsíně, dětského pokoje i kanceláře. Díky němu získáte více prostoru pro uložení oblečení i sezónních potřeb. Rovněž je k dostání v mnoha velikostech a designech. Osloví i užitečnými tyčemi, zásuvkami a policemi. Lze je umístit také do pokojů, kde jsou výklenky a kolmé stropy. Vestavěné skříně jsou složeny z posuvných dveří a policového systému na klíč. Pomocí posuvných dveří ukořistíte dostatek prostoru. Lze zmínit praktické a flexibilní výhody.

Pro všechny, kteří chtějí bydlet stylově, moderně i prakticky, jsou určeny služby společnosti JN INTERIER. Mrkněte na nádherné realizace, jež uspokojí i nejnáročnějšího klienta.