Nadčasová betonová kuchyně s vysokou funkčností

Nadčasová betonová kuchyně s vysokou funkčností

Dnešním trendem v oblasti nových či staronových kuchyní je realistický betonový vzhled, který dodá kuchyni luxusní nádech a oživí tak celý interiér. Beton vyniká nejen originálním vzhledem, ale především má praktické vlastnosti, je odolný a má dlouhou životnost. Pro každodenní vaření a strávený čas v kuchyni je naprosto ideální volbou. Pokud si nedokážete představit mít celou kuchyni zalitou v betonu, zvolte jen jeden betonový prvek, který doplňte jinými materiály, jako je dřevo, kov a sklo. Celý dojem doplňte o světlé barevné odstíny, živé květiny a jemnější dekorace.

Masivní a dominantní beton

Máte-li obavu z použití betonu ve vaší domácnosti, ale jeho použití v interiérech se vám moc líbí, betonové prvky v moderní kuchyni pro vás budou to pravé. Úžasný vzhled moderní kuchyně vytváří betonové kuchyňské ostrůvky, které se vyznačují vysokou praktičností a je to dobrá kombinace k dřevěné a nerezové kuchyni. Dřevo sice zůstává na vrcholu, co se týče nejoblíbenějšího materiálu, ale betonové prvky v moderních kuchyních dotvářejí industriální, minimalistický a moderní styl.

img_1725
Designové betonové kuchyně

Kuchyně od DIFFERENT DESIGN

Beton a betonové stěrky působí chladným a drsným dojmem a betonové kuchyně nejsou typickými materiály ve výrobě kuchyňského nábytku, mají však jedinečné vlastnosti, jsou tenké pouze 2mm, odolné a estetické. Odvážlivci mohou zkombinovat beton v kuchyni s betonovou stěnou a podlahou, návštěvy od vaší designové kuchyně neodtrhnou pozornost.

img_1728
Moderní betonová kuchyň

Imitace betonu Pandomo na stěny

PANDOMO je systém pro vytvoření povrchové úpravy, kterou lze použít jak pro podlahy, tak pro stěny. Neotřelé a odvážné pandomo stěrky dokáží vytvořit ušlechtilé hladké nebo hluboce strukturované povrchy. Odstín i hrubost betonu lze ovlivnit, povrch napenetrujeme a stěrku nanášíme na zvolenou plochu nerezovým hladítkem v nepravidelné, ale stejnotlusté vrstvě. Druhý den se povrch zbrousí a nanese se finální vrstva laku nebo tvrdidla. Použití je vhodné pro beton, dřevo, sádrokarton a po úpravě na laminát. Více o betonových stěrkách se můžete dozvědět v této diskuzi.

Comments are closed.