Bydlení v Michli: prostorné byty v moderní rezidenci

Bydlení v Michli: prostorné byty v moderní rezidenci

Co člověk potřebuje k bydlení? Prostor, kam schová hlavu před nepřízní počasí, a také příjemné okolí, které poskytne dostatek místa pro aktivní vyžití. Někomu vyhovuje venkov, jiný nedá dopustit na velkoměsto, které ho nabíjí tolik potřebnou životní energií. Jestliže jste i vy propadli kouzlu hlavního města, nechte se inspirovat tipem na zajímavé bydlení.

I Praha umí nabídnout klidné a pohodové bydlení

Praha totiž nabízí všem milovníkům metropole vše podstatné pro život, a to včetně kulturního a sportovního vyžití. Spousty obchodů, restaurací, stylových hospůdek a kaváren jsou zde připraveny nabídnout pohoštění. Galerie a muzea zase zasytí hlad po kráse. Aby toho všeho člověk mohl užívat plnými doušky, potřebuje byt, v němž v Praze bude bydlet. Jestliže však upřednostňujete bydlení v klidnější části hlavního města, měli byste se podívat na Prahu 4, kde právě vzniká nová rezidence na ulici Hadovitá.

spravnazena.cz_rezidencehadovita_cz_01

Moderní byty s velkorysou dispozicí

Jak sám její název napovídá, vine se tato ulice esovitě do kopce mezi domy. Rezidence Hadovitá nabídne zájemcům o pohodové bydlení prostorné byty s balkonem. Hlavním cílem architektů bylo vytvořit byty s přirozeným světlem, které budou působit optimisticky a příjemně.

Moderní dispozice a atraktivní vzhled budou zcela určitě zajímat každého, kdo touží bydlet ve svém. Prodej bytů v Praze Michli byl zahájen, je proto třeba jednat a neotálet zbytečně dlouho.

spravnazena.cz_rezidencehadovita_cz_02

Pohodové městské bydlení

Byty v Praze 4 mají přímo ideální polohu pro městské bydlení. Pěšky se dostanete do obchodu, do restaurace i za sportem a zábavou. Zastávka autobusu se nachází asi dvě minuty a na tramvaj to máte deset minut. Vše potřebné je hned po ruce – lékař i bankomat. Ani děti to nebudou mít daleko do školy nebo školky, proto je bydlení na Hadovité ideální také pro rodiny s malými dětmi.