Módní, hebké, krásné, stylové

Módní, hebké, krásné, stylové

Řeč není o ničem jen než o pánských svetrech. Jsou skvělým společníkem jak v chladných zimních měsících, tak i v teplém létě jako stylový a módní doplněk. Pánské svetry jsou velice univerzální a sluší opravdu každému muži.

Díky tomu, že jsou pleteny převážně z vlny, která je velmi dobře tvarovatelná, budou dobře vypadat na jakémkoliv typu postavy. Pro štíhlé muže s vypracovanou postavou se budou hodit svetry z tenké příze, těsně přiléhající na tělo. Pro korpulentní postavy budou vhodnější spíše volnější svetry, ty případné nedostatky velmi dobře schovají.

Pánské svetry jsou nabízeny v několika základních typech. A to buď pánské svetry do véčka, jejichž výstřih je ve tvaru písmene „V“. Jsou elegantní a výborně budou vypadat i ke společenským kalhotám nebo ke košili s kravatou. Tady vždy dbejte na to, aby byl výstřih o něco hlubší, tak aby kravata byla z větší části viditelná. Svetry s véčkem se oblékají většinou přes hlavu, ale i pánské svetry na knoflíky mohou tímto typem výstřihu disponovat. Dalším velice oblíbeným typem svetrů jsou pánské pulovry, oblékají se zásadně přes hlavu, čemuž napovídá i samotný název, pocházející z anglického výrazu „pull over““. Jejich výstřih je většinou kulatý a jejich velikou výhodou je, že se dají kombinovat s jakýmkoliv jiným kusem oblečení. Budou skvěle vypadat k plátěným, ale i džínovým kalhotám, ale také ke kraťasům. Můžete je oblékat na tričko, ale i na košili, zejména na tak zvané polokošili vypadá tento typ svetru výborně.

Pro Ty z vás, kteří si potrpíte na sportovnější módu, jsou určeny pánské svetry se zipem. Jsou předobrazem ležérní a nenucené elegance, výborně se hodí k manšestrovým kalhotám, ale k džínům. Jsou skvělým společníkem na volnočasové aktivity.