Správná žena ví, kam na dovolenou s partnerem

Správná žena ví, kam na dovolenou s partnerem

Lámete si marně hlavu nad tím, kam na dovolenou či romantický prodloužený víkend s partnerem? Dopřejte si prodloužený víkend v kouzelném kraji Švýcarska. Ubytování si můžete najít již dnes na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky. Bohaté možnosti k ubytování najdete zde www.firmanazazitky.cz/prodlouzeny-vikend-pro-dva/.

Proč na dovolenou právě do Švýcarska?

Švýcarsko Vás okouzlí již při první návštěvě dech beroucí přírodou, krásnými kulturními i historickými památkami a svou bezprostředností. Švýcarko Vám nabídne na celý pobyt bohatý program, který uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele. Dovolená ve Švýcarsku Vás nadchne, ať už se sem vydáte na zimní nebo letní dovolenou. Během zimy si dosytnosti užijete zimních sportů i pohádkových pohledů na zasněžené švýcarské Alpy. Pokud milujete lyžování, pak rozhodně neváhejte a odjeďte za relaxací do tohoto dech beroucího kraje. V létě Švýcarsko láká především kvůli turistice, cykloturistice nebo horolezectví. I v tomto ročním období si zamilujete nádherná alpská panoramata a fascinující přírodu.

Kouzelná místa Švýcarska

Bylo by však velkým omylem domnívat se, že Švýcarko zve jen k pobytu v přírodě. K nejlákavějším turistickým cílům patří katedrála v St. Gallen, která byla dokonce zapsána do seznamu UNESCO. Prohlédnout si v městečku St. Gallen můžete také knihovnu ze šestnáctého století. Během dovolené Švýcarsko se nezapomeňte projet také po průsmyku Passo dello Stelvio. Jako z pohádek Hansa Christiana Andersena Vám bude připadat středověké městečko Stein am Rhein. Fascinovat Vás bude zejména náměstí tvořené hrázděnými domy s barevnými freskami, křivolaké až kýčovité krásné uličky i okolí kolem řeky. Procházkou můžete dojít až k Rýnskému vodopádu, kterým za sekundu proteče až 600 metrů krychlových vody.