Luxusní šperky a dárkové krabičky

Luxusní šperky a dárkové krabičky

Šperky a různé módní doplňky provázejí lidstvo od nepaměti. První zmínky o výrobě šperků, přívěšků a různých rituálních předmětů sahají do hluboké minulosti a nelze jednoznačně určit, kdy se na světě objevil první šperk.

Z jistotou ale víme, že první šperky byly různé přívěšky, náramky, náhrdelníky. Postupem času přibývaly různé prsteny a naušnice a první zdobení oblečení. V tomto článku se zaměříme na jeden z nejvýraznějších šperků, kterým jsou prsteny. A to nejen prsteny pro ženy, ale také pro muže. A jaký druh prstenů to je?

Snubní prsteny

Snubní prsteny tvoří v nabídce různých ozdobných a módních doplňků specifickou část nabídky. Asi žádný ze šperků není považovaný za více tradiční a zároveň je u snubních prstenů vidět velká invence firem a šperkařů, kteří snubní prsteny vymýšlejí, vyrábějí a prodávají. V tom segmenru šperkařského průmyslu je velká konkurence, která jednoznačně táhne snubní prsteny k zajímavým materiálovým a designovým řešením.

V nabídce různých výrobců šperků, prstenů a snubních prstenů můžeme najít opradu nepřeberné množství různých variant snubních prstenů. Velice oblíbené jsou snubní prsteny osázené drobnými brilianty. Tyto drahé kameny dodávají snubnímu prstenu neobyčejnou eleganci – až pocit luxusu. Levnější variantou jou pak snubní prsteny osázené zirkony.

Dárkové krabičky pro snubní prsteny

Každý dárek – a snubní prsteny nevyjímaje – potřebuje svůj kvalitní a zajímavý obal. V případě snubních prstenů je to vkusná dárková krabička. Prsteny mají tvar a design dárkové krabičky do jisté míry předem daný. Není ale zakázáno i v případě snubních prstenů s tvarem a materiálem dárkové krabičky jakkoli experimentovat.

1 komentář


  1. Nedávno mě manžel překvapil krásným šperkem, radost mám ještě teď :). Navíc mi objednal ještě ten den květinu do práce s krásným vzkazem, byla jsem úplně na měkko a nakonec, když mě požádal o ruku, řekla bez váhání ano. Musím uznat, měl to promyšleté do posledního detailu. PS: Vůbec jsem nevěděla, že existuje rozvoz květin v Ostravě :), pokud tedy budete potřebovat, přišla mi krásná květina z kvetinyonline.cz.

Comments are closed.