Okořeňte si intimní život i vy

Okořeňte si intimní život i vy

Máte stálého partnera a už vám intimní život připadá stereotypní a fádní? Pokud ano, je zapotřebí začít s touto situací něco dělat. Směrů, jimiž se lze vydat, je obrovské množství. Naladit toho svého můžete lépe specifickým spodním prádlem, romantickou atmosférou v ložnici anebo i dobrým jídlem. To vše je sice příjemné, nicméně pomoct si lze i jinak, poněkud důmyslněji. Nabízejí se totiž mnohé erotické pomůcky. My se na některé vybrané zaměříme v následujících řádcích.

Spousta druhů vibrátorů

Když se řekne erotická pomůcka, spoustě lidí se vybaví vibrátor. Není se čemu divit, jelikož se skutečně jedná o nejoblíbenějšího pomocníka v ložnicích mnohých žen i párů. Existuje hned několik druhů, které je třeba volit podle aktuálního využití. Jmenovat bychom z nich mohli například vibrátory:

– klasické,

– realistické,

– rotační,

– anální,

– speciální pro páry,

– vodotěsné,

– luxusní.

Určitě není od věci volit i podle značky. Hodně oblíbené jsou třeba vibrátory Fun Factory.

Fun Factory - Delight
Fun Factory – Delight

Dopřejte tomu svému maximální slast

Myslete i na toho svého. Výborné jsou kupříkladu pomůcky pro masáž prostaty. Chcete-li zároveň dopřát rozkoš i sama sobě, není problém vybrat si některý z erekčních kroužků. Pro dokonalou erekci vsaďte na služby vakuových pump. Anální kolík může dopřát velmi příjemné chvíle jak vám, tak i vašemu partnerovi.

Fun Factory Stronic Drei
Fun Factory Stronic Drei

A když budete doma sama?

Pro chvíle strávené v odloučení se vyplatí zvolit takovou hračku, která bude jednoduchá z pohledu obsluhy a maximálně stimulující. Tyto parametry a mnohá další kritéria splňuje například vibrátor Fun Factory Stronic. Stejně jako spousty dalších zajímavých erotických pomůcek jej nabízí známý sexshop v Praze. Vybrat si ale můžete i přímo na internetu. Stačí navštívit stránky eroticstore.cz. K dispozici jsou zde mimo již jmenované pomůcky také třeba dilatátory, kondomy, lubrikační gely a další sortiment určený pro intimní chvíle.