Kuchyňka na hraní nadchne malé i větší děti

Kuchyňka na hraní nadchne malé i větší děti

Hry na domácnost, dospělá povolání a vaření patří u dětí k těm neoblíbenějším. Už od nejmladšího věku se nám ratolesti pletou v kuchyni a chtěly by pomáhat. Máte neustále obsah skříněk kuchyňské linky venku na podlaze, děti se vám motají pod nohama a rády by se zapojily? Společně strávený čas je k nezaplacení, běžné nádobí je ale pro ty nejmenší příliš velké, nechceme, aby se během her poškodilo, a navíc se nám nechce neustále obsah skříněk dokola uklízet. Skvělým řešením je malá dětská kuchyňka, která bude dokonale imitovat tu „dospěláckou“, podpoří kreativitu a dokáže je zabavit na dlouhé hodiny. Uvidíte, že zaujme nejen holčičky, ale i kluky. Navíc, co se v mládí naučíš…

Realistické kuchyňky od amerického výrobce Step2

Kuchyňku na hraní můžeme umístit do pokojíčku nebo šikovně zakomponovat do naší kuchyně. Vařit pak můžete společně, děti budete mít pod dohledem a uvidíte, kolik zábavy si užijete. Je to rozhodně lepší, než dítka odhánět pryč. Proč je nezapojit už v raném věku? Nejlepší kuchyňka bude ta, která vypadá jako opravdová. Realistické, bytelné, propracované a bezpečné hračky vyrábí americká značka Step2 a nejedná se jen o kuchyňky, ale také o pískoviště, bazénky, odrážedla, tabule, houpačky a dětské domečky, vše z bytelného a nezávadného plastu. Splňují náročné požadavky a děti je milují. Hrací prvky mají dlouhou životnost, neblednou ani venku na sluníčku a vydrží mnoho rozmarů počasí. Umístit se díky tomu dají do interiéru i na zahradu. U nás je prodává firma StepTwo, na jejíž nabídku se rozhodně stojí za to podívat.

kuchynka-852100_m

Bohaté vybavení včetně realistických zvuků

Kuchyňsky pro děti jsou bohatě vybaveny nádobím i imitacemi spotřebičů, myslí se i na takové detaily, jako jsou napodobeniny potravin, hodiny, odpadkové koše, úložné boxy, tabulky na nákupní seznam a další vychytávky. Uvidíte, že vaše potomky nadchnou realistické zvuky napodobující pečení a vaření. Oblíbenou hračkou na zahradu je i venkovní gril s bohatým příslušenstvím. Zatímco vy budete vařit nebo grilovat, děti vás budou pozorovat a tyto poznatky přenesou do svých her. Cenné dovednosti se jim budou hodit v dospělém životě.