Svatba jako z pohádky

Svatba jako z pohádky

Nedávno jsme byli s rodinou pozvaní na svatbu dcery mé kamarádky. Měla jsem plnou hlavu radosti, ale i starostí – co na sebe, jaký dárek koupit, jak zorganizovat čas… Však to skoro každý zná. Přitom jsem byla pouhý host! Během obřadu mě několikrát napadlo, co teprve nevěsta se ženichem a jejich rodiče?

Vystrojení dokonalé veselky, aby se na nic nezapomnělo, vyžaduje odbornou pomoc. U nás bude otázkou maximálně dvou let, kdy budu řešit totéž se starší dcerou – zvládnu vše také tak bravurně? Pochybnosti o mých společenských schopnostech mne dohnaly až k přímé otázce na tělo hlavnímu tvůrci události.

12187676_980121542026315_3922101642638274073_n

Je dobré si nechat poradit

V každém případě mne oslnil nápad udělat romantickou svatbu na zámku se vším všudy. Tuším však vůbec, jaké možnosti tu v okolí máme? Ale přítelkyně mne uklidnila. Na webu svatebni-katalog.cz prý najdu veškerou nabídku zámků, které tuto službu nabízejí. Tím je prý dobré začít.

Podle stylu stavby pak lze krásně doladit celou koncepci nejen obřadu i hostiny, ale též ubytování na zámku. V katalogu najdete od A do Z všechno, co taková svatba obnáší. S dvacetiletou tradicí zde sdílejí ucelené informace od prvotní myšlenky na tento důležitý krok, až po samotnou hostinu.

V přehledných kategoriích se mohu nechat nasměrovat k výběru současných trendů oznámení, prstýnků či kytic od firem z mého nejbližšího okolí, ale ráda si nechám poradit i kam nevěstě pro ten nejkrásnější účes. Zkrátka si tu vědí rady se vším, co se samotné svatby týká. Která půjčovna šatů asi bude mít ty pravé pohádkové pro nás?

Na skvělé jídlo se nezapomíná

Nejdéle prý zůstává ve vzpomínkách svatební hostina. Na té se stane spousta věcí a zážitky se pak vypráví po celé generace. Když si chci dát záležet, nesmím se omezit na ty dvě, co znám. Mít přehled, kde se o břicha a zábavu postarají nejlépe, je důležité! Jak vidím, svatební-katalog.cz to ví dobře!