Koupelna – praktická i elegantní

Koupelna – praktická i elegantní

V koupelně by mělo být klíčové vybavení. Nesmí chybět vodovodní baterie, umyvadlo, nábytek a rozhodně vana či sprchový kout. Někteří lidé preferují moderní rohovou vanu, jiní se přiklánějí k praktickým sprchovým boxům. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost, vyjdete jako vítězové. Obě varianty splní svůj účel.

Vana je symbolem relaxace

Dříve byly vany nedílnou součástí všech domácností. Není divu. Člověk si v nich může lehnout a relaxovat v příjemné teplotě vody. Když si zapálíte svíčky a přidáte sklenku dobrého vína, ocitnete se v ráji. To nemohou sprchové boxy nabídnout. Jedno je ovšem jisté, v malých panelákových domech nemají větší modely šanci. Zabírají mnoho drahocenného prostoru. Je pravdou, že mají vany velikou výhodu. Pěkně v nich omyjete malé děti, které šplouchání vodou prostě milují. Když si pořídíte vanové zástěny, vykouzlíte si falešný sprchový kout. Voda nikde nestříká a v koupelně nehrozí potopa.

Sprchové boxy – symbol moderní koupelny

Pokud uvažujete o rekonstrukci koupelny, jistě myslíte na modernější vybavení. Určitě prahnete po větším prostoru, proto vám dokonale vyhoví sprchové boxy. Na první pohled zaujme jejich trendy design. Tyto sprchové kabiny nejsou náročné na instalaci, nemusí se vrtat a vyrovnávat zdi. Všechny generace osloví cena a snadná montáž. Když potřebujete rychlou sprchu anebo parádní osvěžení, máte dveře otevřené.

Vodovodní baterie nenahradíte

Nejen v koupelně, ale i v dalších místnostech se neobejdete bez vodovodní baterie. Ať už se jedná o umyvadlové, dřezové či vanové modely, vždy si můžete vybrat elegantní kousek s praktickým ovládáním. V dnešní době existuje nepřeberné množství produktů, které se přizpůsobí vzhledu každé domácnosti. Pakliže vybíráte sprchové boxy, vodovodní baterie, vanové zástěny a jiné důležité vybavení do koupelny, myslete především na kvalitu.