Proč zvolit sprchový box?

Proč zvolit sprchový box?

Chystáte se na rekonstrukci koupelny a přemýšlíte, zda vám přinese více výhod klasická vana, zděný sprchový kout, nebo moderní sprchový box? Pojďme se společně podívat, jaká pozitiva má poslední z jmenovaných variant.

Snadné a prostorově úsporné řešení

Pořízení sprchového boxu je ze stavebního hlediska nenáročnou možností. Jedná se o kabinky, které jsou předpřipraveny k okamžité instalaci, nevyžadují obkládání ani jiné úpravy koupelny. Mezi lidmi si sprchové boxy získávají stále větší popularitu také proto, že se hodí doslova do každé koupelny. Umístit vanu do panelákové buňky často znamená, že se do místnosti již nevejde nic jiného, zatímco sprchový kout vám poskytne prostor navíc pro skříňky nebo koš na prádlo.

Se sprchovým boxem ušetříte peníze i námahu

Napustit si vanu je sice velmi příjemné, na koupel však spotřebujete dvakrát až třikrát více vody než při běžném sprchování. Ve vícečlenné domácnosti a při každodenním použití to udělá pořádný rozdíl. Koupelna vám za pořízení sprchového boxu také poděkuje. Díky zástěně totiž nebude voda stříkat ven jako při sprchování ve vaně, takže si ušetříte starosti s neustálým vytíráním.

Skvělá estetická volba

Dnešní sprchové kouty se pyšní supermoderním vzhledem a jsou dostupné v nejrůznějších tvarech a rozměrech – čtvercové a čtvrtkruhové se těší popularitě v menších koupelnách, obdélníkové poskytují více prostoru. Klasické sprchové boxy mají akrylátovou vaničku, pokud se ale nemusíte finančně omezovat, vyberte si luxusní variantu z mramoru. Jestliže vás netrápí ani nedostatek prostoru, pak je pro vás ideální volbou sprchový masážní box s velkou vanou. Spojíte tak výhody sprchových koutů a klasických van a budete moci bez problémů vykoupat dítě, psa, nebo si sami dopřát relax. Masážní trysky pak dodají koupeli zcela nový rozměr.

Kde seženete nejvhodnější model pro vaši koupenu? Širokou nabídku sprchových boxů, koupelnového nábytku, sprchových dveří, van, sprch a veškerého koupelnového příslušenství naleznete na stránkách www.wellmall.cz