Jaká je nejlepší oblast pro bydlení v Praze?

Jaká je nejlepší oblast pro bydlení v Praze?

Na tuto otázku je možná velice těžké odpovědět, protože vám každý obyvatel hlavního města bude tvrdit něco jiného. Jedna z nejlepších oblastí pro bydlení je ovšem lokalita Na Vackově, která se nachází v oblasti Horního Žižkova. Kousek od bývalého nákladového nádraží začala vznikat obří bytová rezidence, v níž bude k dispozici spousta nových bytů.

Jaké byty jsou k dispozici?

Byty na prodej v Praze 3 jsou dostupné hned v několika provedeních lišících se pouze počtem pokojů. Záleží tedy pouze na vás, zda chcete byt 1+kk nebo mnohem větší 4+kk. S velikostí samotného apartmánu ovšem souvisí i jeho cena. Ta je ovšem ovlivněna i tím, zda je u bytu balkon nebo zda se nachází ve vyšším patře a nabízí tedy lepší výhled na hlavní město. Navíc si můžete svůj byt libovolně modifikovat, neboť si zvolíte druh a barvu podlahy či rozložení obkladů v koupelně.

spravna-zena.cz_navackove_cz_01

Co mohu v okolí bytu navštívit?

Nastěhujete-li se do oblasti Horního Žižkova, přivítá vás hned několik budov a míst, které byste měli co nejdříve navštívit. Jedná se například o Žižkovský vysílač nebo Kino Aero. Sice není tak známé, ale určitě se jedná o nejvíce charismatické místo v celé Praze. Před samotným promítáním si budete moci užít občerstvení na zahrádce nebo u baru. Díky tomu můžete zažít opravdu jedinečnou atmosféru, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Máte jakékoliv dotazy?

Projekt Na Vackově se stává čím dál tím populárnější, a proto byste si byt v této lokalitě měli zarezervovat co nejdříve i vy. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na email nebo telefon uvedený na internetových stránkách. Pro podrobnější informace o projektu však můžete využít i cestu interaktivního formuláře, do nějž uvedete vše potřebné.

spravna-zena.cz_navackove_cz_02

Přemýšlíte-li, kde budete v nejbližší době kupovat byt, rozhodně byste měli uvažovat i o oblasti Na Vackově. Vše potřebné zde naleznete v blízkosti residenční oblasti, a navíc budete moci obdivovat krásnou urbanistickou architekturu.