Bydlení v původní zástavbě má své kouzlo

Bydlení v původní zástavbě má své kouzlo

Hledáte kompromis mezi komfortním bydlením a specifickou atmosférou starých domů? Řešením je důmyslná rekonstrukce původní zástavby, kdy je zachován autentický vzhled průčelí domu, avšak vy si dopřejete všechny vymoženosti moderního bydlení.

Rezidenční byty

Pokud se zaměříme na byty na prodej v Praze, je jich tu skutečně požehnaně. Příkladem jsou rezidenční projekty, jejichž nabídka obsahuje historicky atraktivní budovy, které prošly velmi citlivou rekonstrukcí. Tento druh bydlení je dostupný jak pro mladé lidi poptávající startovací byty, tak pro početné rodiny i seniory.

Zaměřeno na atraktivní lokality

Jednou z nich je městská část přímo v srdci Vinohrad, kousek od parku Grébovka. Výhodou bydlení v této původní zástavbě je bezesporu klidné prostředí a krásný výhled. Ke svému bytu si navíc můžete přikoupit část ze soukromých pochozích střech. Lidé, kteří dávají přednost prestižní adrese, jistě zaujme Luxusní palác Dlážděná. Tyto luxusně zrekonstruované historické byty v Praze se nacházejí jen pár desítek metrů od Masarykova nádraží a Senovážného náměstí. Tato lokalita vám zaručuje perfektní dopravní dostupnost a plnou občanskou vybavenost.

Byty všech velikostí

Jak již bylo zmíněno výše, prodej bytu jak nového, tak zrekonstruovaného původního, uspokojí všechny věkové kategorie. Mladé páry nejčastěji sáhnou po malometrážních bytech o velikosti 1+kk či 1+1. Velká poptávka je po nekonvenčním bydlení, jímž jsou lofty, mezonety či designové ubytovací jednotky. Rodinám, které upřednostňují byty v centru Prahy, je určen například původní řadový dům s neorenesančními prvky. Nechybí zde ani stylové pavlače, sklep, nadstandardní výška stropů a vnitřní dvůr. Vysoké nároky moderního bydlení splňuje prosklený výtah, klimatizace, terasa či balkon a obsluha recepce.