Společenství vlastníků i bytová družstva ocení portál SVJ/ BD

Správa SVJ a BD

Bydlíte v bytovém či panelovém domě a veškeré informace o společných zájmech, prostorách a dalších záležitostech se k vám dostávají pozdě. Pak v tom rozhodně nejste sami. Spousta společenství vlastníků bytových jednotek a bytových družstev funguje velmi pomalu, a to především kvůli zpomalené administrativě. I proto se vyplatí vsadit na moderní online řešení, které nabízí systém DOMOD – Dům online. Správa SVJ a BD v internetové online webové aplikaci právě pro váš dům či byt dokáže šetřit jak čas, tak i finanční prostředky a především nervy všech vlastníků bytových jednotek. Podívejme se tedy na konkrétní informace o celém systému.

Všechno pod kontrolou

Velkou výhodou celého online řešení pro správu nemovitostí je zrychlení všech informačních kanálů. Proto dochází logicky i k eliminaci případných chyb, jež jinak při standardní realizaci veškerých úkonů vznikají. Pod kontrolou, respektive k dispozici budete mít konkrétně následující položky:

  • veškeré dokumenty,
  • aktuální revize a odečty měřidel,
  • hlášení pojednávající o poruchách a závadách,
  • komunikaci s kýmkoli ze SVJ a BD,
  • založení ankety, hlasování atd.,
  • hlasování v SVJ,
  • blog.

Webové stránky zdarma

V první řadě je třeba upozornit na to, že vaše SVJ nebo BD získá nové internetové stránky zcela zdarma. Jsou již předem připravené, takže vám bude stačit pouze zadat IČ, adresu, případně název do vyhledávacího pole.

Odpovědné hospodaření

Díky speciální webové aplikaci, přizpůsobené i pro veškeré mobilní zařízení, budete mít online přehled o všem, co se děje s nemovitostí, již spravujete, nebo v ní bydlíte. Rejstřík SVJ/BD je maximálně přehledný a vy také můžete nastavit notifikace, které vás upozorní na všechno, co se bude v souvislosti se společenstvím vlastníků bytových jednotek dít. I dvě hodiny trvající schůze vlastníků se tak stanou jednoznačně minulostí. Na stránce SVJ/BD se mimo jiné zobrazuje taktéž zápis do veřejného obchodního rejstříku.