Dílenský vozík nesmí chybět v žádné dílně, ani v té domácí

Dílenský vozík nesmí chybět v žádné dílně, ani v té domácí

Jednou z nenahraditelných součástí domácích a profesionálních dílen je dílenský nábytek, který poskytuje dostatek prostoru pro uložení nářadí, spojovacího materiálu a dalších pomůcek. Jakmile do pracovní místnosti nainstalujete kovové skříně, do nichž uschováte vrtačky a kladiva, měli byste se poohlédnout po dílenském vozíku.

V současné době na trhu s dílenským nábytkem působí spousta společností, ovšem ne každá dokáže nabídnout adekvátní kvalitu. Zaměřte se na to, aby jednotlivé kusy byly vyrobené z bytelného, ale i přesto velice lehkého materiálu, zejména pokud jde o dílenský vozík, se kterým neustále pohybujete.

Dílenský vozík z plechu

Výrobní materiál je velice důležitý, protože dílenský vozík by měl být odolný, neboť s ním budete pohybovat sem a tam po celé dílně. Obrovskou výhodou je, že nejnutnější nářadí budete mít neustále na dosah ruky, což vám výrazně usnadní a urychlí práci. Zkontrolujte si také kolečka, která by měla být pevná a měla by umožnit jednoduchý pohyb i na nerovném povrchu, protože přece jen v dílně nebývá podlaha bez vad.

Dílenský vozík by měl v neposlední řadě disponovat madly pro snadné uchopení a rychlou manipulaci. Ještě navíc by měl být vybaven otočnou brzdou, která v případě potřeby zajistí okamžité zabrzdění. U jednotlivých šuplíků je zase pojistka proti vysunutí, a tak se nestane, že by vám z ničeho nic při přemisťování vyjely všechny šuplíky ven.

Vyberte si z nepřeberné nabídky vozíků

Jestliže hledáte dodavatele dílenského nábytku, doporučujeme obrátit se na společnost POLAK CZ s.r.o., jež se pyšní bohatým produktovým portfoliem. Vyberete si z pestré palety modelů, přičemž důležité je, aby vozík vyhovoval především vašim požadavkům a potřebám. Spokojení budete i s cenami, které neudělají příliš velkou díru do vaší peněženky.