Dopřejte svým botám luxus a pořádek

Dopřejte svým botám luxus a pořádek

Předsíň je většinou opomíjená místnost, kde vršíme bundy, kabáty a především boty. Přitom právě tady vítáte hosty a měli byste myslet na dobrý dojem. To samé platí pro organizaci věcí. Boty si zaslouží praktické místo, kde se nebudou mačkat a špinit od ostatních. I když máte maličkou předsíň, kam se sotva vejdou dva lidé zároveň, botník tam určitě kupte. Existují nejrůznější typy úložných prostor, které jdou instalovat naprosto kamkoliv. Vaše boty si takový luxus zaslouží a vy také.

botnik 3

Botník do každé předsíně

Možná toužíte po veliké šatně, kde najde místo všechno vaše oblečení i boty. To je sen každé ženy. Ne každý byt toto umožňuje. I tak lze ale z předsíně vytvořit místo, které šatnu alespoň připomíná – díky správně zvoleným úložným prostorám. Botník je její základní vybavení. Nezáleží na tom, zda je místnost jen úzká nudle či členitější prostor. Do každého z nich se dá najít varianta, která splní svůj účel.

Jaké varianty trh nabízí?

Odstínů i dekorů je dost, určitě si vyberete. Nezapomeňte na zbytek interiéru, vše by mělo být v souladu. Populárním dekorem je dub sonoma. Dále najdete botníky v olši a buku. Oblíbený je sedací botník. Nastanou chvíle, kdy pro vás bude pohodlí to nejdražší. Tuto možnost navíc ocení i vaše návštěvy. Dále záleží na tom, jestli chcete, aby vaše boty byly vidět nebo ne. Podle toho vybírejte buď regálový, nebo skříňkový botník. U regálových je výhoda i taková, že se dají vložit látkové a papírové boxy. Jednoduše tak rozsvítíte prostor. Moderní jsou výklopné botníky. Hodí se nejlépe pro dámské lodičky.

Které parametry zohlednit?

Základními faktory jsou hloubka a šířka. Tím jste značně limitováni. Pak samozřejmě podle provedení – police, regály nebo výklopný systém. Do nejmenších prostor se hodí závěsné botníky. Nezabírají téměř žádné místo a skvěle poslouží pro jakoukoliv obuv. Podívejte se na stránky internetových obchodů a nechte se inspirovat. Řešení určitě najdete.