Co dát dětem pod stromeček?

Co dát dětem pod stromeček?

Vánoce se nezastavitelně blíží a pro spoustu lidí jsou spojené se stresem z výběru dárků pro své blízké. Určitě už jste mnohokrát darovali či dostali věc, která zanedlouho skončila někde zapomenuta. Situace je o to horší, pokud máte malé děti. Určitě víte, že je rok od roku těžší jim vybrat dárek, ze kterého by měly radost a který by je zároveň nezačal po půl dni nudit. Dnešní děti, které vyrůstají s mobilními telefony, tablety, počítači a dalšími vymoženostmi, totiž jen tak něco nenadchne.

imagehandler-ashx
Chytré hračky na Skluzavky.cz

Kreativní dárky

I když si i letošní rok napíše dítě Ježíškovi o nový telefon či tablet, zkuste mu darovat i něco jiného. Pokud právě vybíráte hračku? Dejte dětem to, co je rozvíjí. Takové hračky si postupně získávají příznivce a jsou stále více populární, protože se jimi dítě zabaví a zároveň si spoustu věcí vyzkouší, zažije, a tím i osvojí dovednost do budoucna. Pořiďte proto dětem tyto chytré hračky geomag na Skluzavky.cz. Jedná se o magnetickou stavebnici, ze které lze sestavit všemožné tvary a objekty. Tím vším pomáhají stavebnice Geomag dítěti rozvíjet jeho vnitřní svět a jeho zručnost. Tyto stavebnice využívá v dnešní době také mnoho škol jako alternativní a originální pomůcky při výuce.

imagehandler-ashx
Realistické hračky Bruder na Skluzavky.cz

Dárek pro každého

Kreativní a chytré dárky se hodí pro dítě jakéhokoliv věku. Pokud vás stavebnice Geomag zaujala, můžete se podívat na stránky www.skluzavky.cz/hracky-a-hry. Kromě stavebnice zde najdete mnoho dalších skvělých typů na dárky. Ideálním dárkem pro malé i větší kluky, který však nenechá klidnými ani jejich tatínky, jsou například realistické modely bruder. Německá firma Bruder se na modely různých aut specializuje již 80 let. Mimo samotných modelů lze zakoupit i příslušenství. Kromě všech těchto zmíněných hraček naleznete na stránkách skluzavky.cz také ruzné venkovní hračky pro děti, jakými jsou skluzavky, houpačky a další.