S kvalitním outdoorovým oblečením vyrazíte na horskou turistiku i do lesa

S kvalitním outdoorovým oblečením vyrazíte na horskou turistiku i do lesa

S blížícím se podzimním obdobím se opět horské oblasti zaplní turisty, kteří prahnou po náročných stezkách vedoucích až na samotné hřebeny hor. Pokud se označujete za milovníky turistiky, pravděpodobně už máte v šatníku nějaké to outdoorové oblečení. Ale proč si zrovna pro nadcházející sezónu nepořídit nové kousky.

Outdoorové oblečení by mělo kombinovat ty nejlepší vlastnosti, tedy funkčnost, prodyšnost a dokonale padnoucí střih. V této oblasti působí nepřeberné množství značek, přičemž některé jsou předražené, jiné zase nekvalitní. Jestliže hledáte zlatou střední cestu, dovolujeme si vám představit výrobce jménem Kilpi. Společnost testuje oblečení ukrutnými podmínkami severu, a tak bez nadsázky můžeme říct, že vás oděv od Kilpi ochrání i před nekompromisní zimou.

Co vše Kilpi nabízí?

Ve finštině jméno firmy znamená ochranný štít anebo vrchol hory, a tak název dokonale vystihuje výrobky. Pokud si potrpíte na vzhledu oblečení, nemusíte se ničeho bát, i v horách budete vypadat úžasně, protože výrobce záleží i na stylovém designu.

Jakmile zavítáte do internetového obchodu, budete mile překvapeni, protože portál je přehledný a uživatelsky přívětivý. Oblečení je roztříděno do kategorií pro muže, ženy, děti a juniory. Ať už potřebujete nějaké cyklistické oblečení nebo bundu na túru, vždy vše rychle a snadno najdete.

S oblečením od Kilpi i do drsných podmínek

Kilpi více než deset let pracovalo na progresivním materiálu Siberium®, který se vyznačuje odolností, pevností, prodyšností a elasticitou. Všechny tyto vlastnosti potom předává konkrétnímu oblečení, například u bund jsou tyto aspekty velice důležité. Dále jsou některé kousky, například běžecké oblečení, vyrobené z látek japonské firmy Toray.

Podívejte se na pestrou nabídku online prodejny Kilpi, určitě vyberete outdoorové oblečení pro celou vaši rodinu.