Chcete bydlet v hlavním městě? Nepropásněte vhodný čas k rezervaci nového bytu!

Chcete bydlet v hlavním městě? Nepropásněte vhodný čas k rezervaci nového bytu!

Pokud jste si za svůj domov vybrala Prahu a myslíte si, že zde nový byt seženete rychle a za dobré peníze, není to tak úplně pravda. Nejste totiž sama. Do hlavního města se každoročně stěhují tisíce lidí. Zájem mají především o nové byty od developerských společností. Boj o ty nejlepší je někdy tak rychlý, že se nové byty vyprodají ještě v době, kdy je výstavba teprve ve fázi projektu. Jak zabodovat a najít byt snů?

Šanci nesmíte propásnout!

Nové byty v Praze vznikají hlavně díky developerským společnostem. Zajímavé bytové komplexy, které nabízí pohodu a radost z moderního bydlení, vznikly na periferii i v centru. Většina z nich je již beznadějně vyprodána. Nové se ale staví a několik projektů se připravuje. Pokud chcete jeden z nových bytů ukořistit, nesmíte příliš dlouho otálet. Je nejlepší, když budete sledovat nabídku přímo na stránkách developera a reagovat ihned, jakmile bude nový projekt ohlášen. Jedině rychlost je vaše silná zbraň, kterou porazíte ostatní a z bitvy si „odnesete“ tu nejlepší kořist.

spravna-zena.cz_sekyragroup_cz_01

Kde se bydlí nejlépe?

Největší zájem je o lokality, které nabízí spojení s přírodou, perfektní občanskou vybavenost a současně dobré spojení s centrem. Oblíbené jsou například byty Praha 9. K top projektům patří Zámecký Dvůr, který se nachází v lokalitě Vinoř. V rámci projektu vznikne celkem 6 moderních bytových domů, které nabídnou i úchvatné podkrovní byty. V nabídce budou byty o dispozicích 1+kk až 5+kk s obytnou plochu 118 m2. Domy budou stát v blízkosti Vinořského zámku a parku, krásnější lokalitu najdete jen těžko. Stabilně velký zájem je také o byty Praha 4 a sousední lokality, jako je například Praha 12. Zde se těší velké popularitě projekt Tandem Modřany. Většina bytů je již v rezervaci.

spravna-zena.cz_sekyragroup_cz_02

Zjistěte si vaše možnosti!

Protože v boji o nový byt nebudete sama, musíte se na „soupeře“ připravit. Je důležité mít přehled o tom, kolik vám banka půjčí peněz. Základní představu si udělejte pomocí této online kalkulačky. Nesmíte jí ale stoprocentně věřit. Je vždy lepší si nechat vypracovat nabídku od banky. Pokud chcete mít vyřizování hypotéky zcela bez problémů, kontaktujte hypotečního poradce.