Nejhezčí značkové hodinky již koupíte bez nutnosti osobního bankrotu

Nejhezčí značkové hodinky již koupíte bez nutnosti osobního bankrotu

Kdysi jsme toužili po drahých hodinkách a nemohli jsme si je dovolit, dnes už to tak komplikované není. Z velké části i proto, že se rozběhl nákup přes internet. Dopřejte si luxus hvězd, hodinky světových značek, které stále vedou ve světě módy.

Nebojte se nakupování přes internet. Hodinky od spolehlivého prodejce jsou stejné jako z kamenné prodejny. Prověřte si jen, od koho hodinky kupujete. Jde přeci jen o cennější zboží, proto by měla být dodržena některá pravidla. Přiblížíme vám pár znaků spolehlivého prodejce:

Spolehlivý prodejce hodinek má na internetu stovky pozitivních recenzí. Na trhu působí již delší dobu, nezřídka i více než deset let. Vyřizuje objednávky rychle, má dobrý zákaznický servis, odpovídá zákazníkům na jejich otázky. Může doložit a potvrdit originalitu prodávaného zboží, dává si velký pozor na padělky a také na závady zboží.

S tím souvisí i záruční lhůta od prodejce. Zákonná lhůta jsou dva roky, u spolehlivého prodejce se nezřídka stává, že tuto lhůtu ještě prodlouží, aby vyšel vstříc svým zákazníkům. Prodejce hodinek Delux.cz například tuto lhůtu prodloužil až na dva a půl roku. Také nabízí prodlouženou lhůtu pro vrácení zboží bez udání důvodu, a to až celý měsíc. Ze zákona je tato lhůta jen dva týdny.

Navíc dnes už nekupujete hodinky naslepo, ale můžete si je nejprve vyzkoušet a až potom zaplatit. Dobří prodejci mají na toto systém spolupráce se zásilkovou společností, která umožňuje doručit zboží na některou z poboček, kde si ho prohlédnete a vyzkoušíte. Pokud se vám zboží nelíbí, neplatíte za něj. V případě, že pobočku navštívit nemůžete, protože je od vás daleko, i tak platí již zmíněná lhůta na vrácení bez udání důvodu.

Prohlédněte si nabídku spolehlivého prodejce Delux.cz, dámské hodinky značek Michael Kors, Diesel, Guess či Emporio Armani možná čekají právě na vás.