Hezké spodní prádlo je nutností, i pokud jste single

Hezké spodní prádlo je nutností, i pokud jste single

Žijeme v době, kdy jsme souzeni podle toho, jak se oblékáme. Nikdo však nevidí pod tričko a kalhoty, a proto spousta žen raději investuje do nové halenky než do pěkné podprsenky. A to je chyba. Každá sebevědomá žena totiž ví, že základem všeho je sexy spodní prádlo.

Je důležité se ve svém spodním prádle cítit dobře, ať už vás v něm někdo uvidí, či nikoliv. Nikdo neříká, že si musíte rovnou obléknout tanga. Moc hezky vypadají i krajkové brazilky kalhotky či kalhotky s nohavičkami pro sportovní typy žen. Řiďte se jednoduše tím, co se líbí vám a v čem budete přirozená.

Spodní prádlo by nemělo být jen sexy

Všechny ženy by si měly uvědomit, že hezké kalhotky a podprsenku nemusí nosit jen kvůli tomu, aby se líbily partnerovi. V dnešním světě je na výběr z různých druhů krajek, mašliček, obrázků, volánků a dalších roztomilých ozdob, které dámské spodní prádlo povyšují na módní záležitost. Nemělo by být určené jen pro potěšení partnera a zakrytí intimních partií. Mělo by vyjadřovat, jaká vlastně jste.

Když budete mít zasněný den, vytáhnete růžovou podprsenku a saténové brazilky. Při hravé náladě si obléknete červenou push-upku a krajková tanga. Pod těsné šaty dobře poslouží samodržící podprsenky a stahovací kalhotky, které ukryjí bříško. Během nedělního válení zvolíte obyčejnou podprsenku a sportovní kalhotky s nohavičkami.

Hezké kalhotky zajistí pozornost lidí okolo

Je prokázáno, že pokud se sama sobě líbíte a máte ze sebe dobrý pocit, působíte pozitivně i na své okolí a lidé k vám budou přirozeně tíhnout. Závěr je tedy jednoznačný. Hezké spodní prádlo z vás v očích lidí ve vašem okolí udělá příjemnou a pohodovou ženu. To je kouzlo, že?

Mimochodem nikdy nevíte, co všechno se může přihodit. Proto si ráno raději nevybírejte pouze správnou halenku, která se bude hodit k botkám, ale i spodní prádlo. Inspiraci najdete na www.modanikola.cz.