Aktivní žena ví, kam si zajít dobře zacvičit

Aktivní žena ví, kam si zajít dobře zacvičit

Zaujalo Vás povídání kolegyně o tom, jak moc fajn je jumping, a ráda byste také tento nový sport vyzkoušela? Přijďte do rehabilitačního centra Rehazone a rozhodně nebudete litovat času, který zde strávíte.

Udělejte si čas na cvičení na trampolínkách

Jumping neboli česky trampolínky patří k aerobnímu typu cvičení, během něhož se vydatně zlepšuje kardiovaskulární systém. Jumping vede ke zlepšení metabolismu a klade si za cíl nejen si dobře zacvičit, ale také spálit co nejvíce kalorií. Trampolínky se však těší velké oblibě žen také z důvodu možnosti zpevnění celého lidského těla. Zatímco řada jiných cvičení se totiž zaměřuje pouze na některou z partií lidského těla, u jumpingu Praha skvěle protáhnete celé tělo. Speciálně se cviky zaměřují na nohy, záda a i jednu z neproblematičtějších částí těla, za které je právem považováno břicho. Po celou dobu skákání totiž zapojujete břišní svaly tak vydatně, abyste dokázali udržet balanc. Má také blahodárné účinky na zlepšení imunitního a lymfatického systému. Jumping se může stát skutečně zábavou pro každého. Po cvičení si budete navíc připadat nabytá novou energií. Není divu, vždyť při skákání se z těla vyplavují endorfiny.

Se zdravotní masáží Praha v boji proti bolestem pohybového aparátu

Do rehabilitačního centra Rehazone však rozhodně nemusíte přijít pouze kvůli cvičení na malých trampolínách. Velmi žádané jsou také zdravotní masáže Praha, které jsou skvělým pomocníkem při boji proti bolestem zad. Terapeut při této masáži kombinuje hloubkové, uvolňující masáže a fyzioterapeutické techniky. Více o tomto typu masáže si můžete přečíst zde www.rehazone.cz. Masáž je samozřejmě přizpůsobena také aktuálnímu stavu klienta. Udělejte si čas sama na sebe a dopřejte si pravidelnou antistresovou masáž šíje a horních končetin nebo masáž dolních končetin a bederní páteře.