S jakými hračkami u dětí zabodujete? Inspirujte se!

S jakými hračkami u dětí zabodujete? Inspirujte se!

Hledáte novou inspiraci pro ulehčení dalšího shánění vánočních dárků? Čím uděláte svým dětem největší radost? Podívejte se na několik oblíbených dárků pro inspiraci a zjistěte si, co přesně by si přálo vaše dítě.

S filmovými hrdiny nešlápnete vedle

V první řadě si zjistěte, co má vaše dítě rádo a jací jsou jeho oblíbení hrdinové. Hračky z filmů mohou mít různou podobu od drobností až po propracované stavebnice. Doporučujeme například předměty s motivy z Hvězdných válek či z oblíbeného filmu Ledové království. Pokud dítěti pořídíte i praktické věci do školy s oblíbenými hrdiny, jistě bude mít velkou radost z takto praktického dárku.

Inspirace pro holčičky

Oblíbené hračky pro holky jsou různé panenky. Jako zajímavý tip jistě stojí uvést plastovou troubu s nádobím a další umělé miniatury z domácnosti. Malým parádnicím udělají radost i ozdůbky v podobě sponek, gumiček, malých kabelek a podobně. Oblibě se těší také umělí koníci, kterým mohou česat hřívy a hrát si na dobrodružství podle motivů seriálů Můj malý pony.

Čím uděláte radost klukovi?

Autíčka, vláčky, stavebnice a nářadí jsou oblíbené hračky pro kluky. Frčí také roboti a klasikou jsou umělí dinosauři. Radost jistě přinesou i předměty, které z malého kluka udělají hasiče, policistu nebo vojáka. Záleží na tom, co konkrétně ho baví a jaké má záliby. Pro větší děti můžete vybrat vědecké sady s pokusy, případně zábavné RC modely.

Přečtěte si dopis pro Ježíška

Poraďte svému dítěti, aby svá přání formulovalo v dopisu pro Ježíška. Ten si následně přečtěte a máte téměř hotový seznam věcí, které budete shánět. Tento zjišťovací postup doplňte ještě otázkami, co se dítěti líbí, a sledujte, co by mohlo potřebovat. Pozor si dejte na hračky pro malé děti, u kterých musíte koukat na nezávadnost použitého materiálů a bezpečnost ohledně obsahu příliš malých dílů.