Otevíráme brány do světa erotické fantazie

Otevíráme brány do světa erotické fantazie

Největším zabijákem sexuálního života je rutina a stereotyp. Pokud se s ní potýkáte i vy, je na místě to začít řešit. A nemusíte přitom hned začít ťukat na dveře ordinace sexuologa.

Způsobů, jak sexuálnímu životu dodat jiskru, je hned několik. V první řadě to chce chtít. V řadě druhé pak budete muset odhodit zábrany a trošku popustit uzdu své fantazii. Za to se vám ale otevřou brány do světa erotiky a to pěkně dokořán.

Okořeňte si svůj sexuální život

Schválně, kdy jste naposledy navštívili sexshop? Že nikdy? To byste měli změnit. Kvalitně zásobený sexshop vám totiž spolu s tou branou otevře i obzory. Nebudeme vás hned hnát do kamenného sexshopu, který byste zřejmě ze studu hned brzy opustili. Prostudujte si nabídku nějakého kvalitního online sexshopu, jako je třeba ruzovyslon.cz a uvidíte, co všechno je dnes ve světě sexu možné. A že toho není zrovna málo.

Sex na netradičních místech

Začněme ale mírně. Rutinu a stereotyp mimo jiné způsobuje právě jedno a to samé místo, na kterém sex provozujeme. Zapomeňte proto na byť pohodlnou postel v ložnici. Sex se dá totiž provozovat téměř všude a rozhodně nemáme na mysli jen prvoplánovitou kuchyňskou linku. Schválně si projděte všechny kouty své domácnost včetně koupelny, spíže, garáže a dílny. Tam všude se totiž můžete oddávat sexuálním hrátkám.

Vsaďte na erotické prádlo

Milé dámy, kdy jste naposledy svému partnerovi předvedla striptýz? Ten totiž zabírá pokaždé. Stačí k tomu vhodně zvolené erotické prádlo, tedy nějaký ten korzet nebo bodýčko, podvazkový pás, boty na vysokém podpatku, vhodně zvolená hudba a pár vyzývavých pohybů. Uvidíte, že partner bude u vytržení. Je prokázáno, že pohled na ženu ve spodním prádle patří mezi nejsilnější afrodiziaka vůbec.

Erotické hračky

Dalším způsobem, jak se zbavit stereotypu, jsou různé erotické hračky pro dospělé. A zde se vám otevírá tolik možností, ze kterých vyzdvihnout jednu nebo dvě, je téměř nemožné. Každého navíc vzrušuje jiný způsob stimulace. A je třeba vyzkoušet, co jím je. K potěšení ženy poslouží například vibrátor, venušiny kuličky či vibrační vajíčko. Muži zase napomůže vakuová pumpa, ale i anální kolík. Jak muže a ženy pak náležitě nažhaví španělské mušky. Svět erotiky je skutečně nesmírně bohatý a dokáže nám otevřít naprosto nové obzory. Jen mu to musíme dovolit.