Jarní bytové dekorace zkrátí dlouhou zimu

Jarní bytové dekorace zkrátí dlouhou zimu

Zima se přehoupla do své druhé poloviny, ale ještě jí nějaký ten kus zbývá. Pro mnohé z nás je mrazivé a nepříznivé období ubíjející a netrpělivě vyhlížíme příchod jara. Už se nemůžete dočkat prvních jarních slunečních paprsků, zelenající se přírody a zpívání ptáčků? Ještě si budete muset nějaký ten pátek vyčkat, nicméně u vás doma si můžete interiér v jarním duchu zařídit již nyní. Zpříjemníte si tak čekání na nadcházející roční období. Vašemu bydlení to jistě také prospěje.

Připravili jsme si pro vás pár tipů na dekorace a bytové doplňky z e-shopu harasim.info, kterými si můžete rozveselit váš domov, aniž byste museli podniknout velké změny.

Jarní květináče

V každé domácnosti se bezesporu najde nějaká ta pokojová rostlina. Oblíbené jsou především orchideje, ale i další pokojovky, díky kterým je interiér mnohem pestřejší a veselejší. Toto ještě více umocníte vložením květin do atraktivních obalů na květináče. Zvolte nějakou tu barvičku, která vás vtáhne do jarní nálady. Cenově výhodnou variantou jsou plastové květináče, které jsou k dostání v široké paletě barev, v různých tvarech i velikostech.

plastáky2

Dobrou volbou jsou také dřevěné či plechové květináče, truhlíky a obaly. Na zmíněném e-shopu seženete velice trendové modely. Novinkou jsou dřevěné obaly s originálními nápisy ve venkovském stylu v atraktivních designech a plechové květináče v jarních pastelových barvách, ve verzi také s motivem květů.

plechové obaly

K jaru květiny patří

Jak už bylo zmíněno, květiny jsou ozdobou každého interiéru. A k jaru květy neodmyslitelně patří. Nejen venku, ale i doma je díky nim svět mnohem krásnější. Stačí jen vložit do vázy kytici nařezaných tulipánů, či postavit na stůl květináček s primulkou. Jestliže se však chcete radovat z pestrobarevných květů co nejdéle, vsaďte na umělé květiny. Není třeba ihned zavrhnout tuto možnost. Lze pořídit umělé květiny, které jsou opravdu velice přirozené a zajisté budou u vás doma vypadat krásně. Pro toto období jsou vhodné tulipány, narcisy, krokusy, primulky, pivoňky, čemeřice, hyacinty a další. Doslova obsypané květy jsou pak větvičky kvetoucích stromů, např. jabloní, třešní apod. Umělé květiny jednoduše využijete do vázy nebo si z nich můžete udělat jarní aranžmá.

umělé květiny

Nový život díky zvířátkům

Další způsob, jak vytvořit u vás doma tu správnou jarní atmosféru, je zakomponování velikonočních dekorací. Nakupte figurky zvířátek, vajíčka, proutěné košíky a jiné ozdoby. Mnohé velikonoční dekorace můžou zdobit váš interiér delší čas, nikoliv pouze během těchto křesťanských svátků. Vyberte si to, co je vašemu srdci blízké.

figurky

Pokud si chcete udělat ten nejkrásnější příchod jara, navštivte stránky www.harasim.info a nakupte nové dekorace pro krásnější, útulnější a veselejší domov. Velkoodběratelům doporučujeme registraci na IČO. Po přihlášení se vám zobrazí mnohem výhodnější velkoobchodní ceny.