Party stany jsou ideální pro pořádání oslav a akcí

Party stany jsou ideální pro pořádání oslav a akcí

V létě příštího roku naši rodinu čeká významné výročí. Manžel bude slavit padesátiny. To už je věk, který si zaslouží uspořádat opravdu pěknou oslavu, tudíž předpokládáme, že sezveme hodně hostů z řad naší rodiny, přátel i kolegů z práce. Vzhledem k tomu, že náš panelákový byt nejspíš nepojme takové množství lidí a bude zrovna léto, chtěli bychom celou oslavu pojmout jako venkovní párty s grilováním a vším, co k tomu patří. K tomuto účelu však bude třeba najít jednak vhodné místo a jednak ho přizpůsobit oslavě.

Pronájem party stanů vyřeší náš problém

Při prohlížení internetu mi do oka padla nabídka na zapůjčení party stanů. Zdá se to jako zajímavé řešení naší situace. V létě bývá na sluníčku opravdu horko, každý host určitě přivítá, když se bude moci schovat ve stínu. Nabídka služeb, které poskytuje půjčovna party stanů Praha, nám zcela vyhovuje. Jsme s manželem oba dost zaměstnaní, takže uvítáme i tu možnost, že půjčovna sama provede přímo na místě montáž i demontáž stanů, takže se o nic nebudeme muset starat.

spravna-zena.cz_azrent_cz_01

Navíc si ani neumím představit, jak bychom party stany stavěli. I když je o nich psáno, že manipulace s nimi je velice jednoduchá, přece jen ráda tuto činnost přenechám povolanějším, kteří s ní mají bohaté zkušenosti. Výborné na party stanech je hlavně to, že jsou k dispozici v bílé a stříbrné barvě. O nich je totiž známé, že odrážejí teplo, tudíž v létě by pod nimi nemělo být takové horko.

Na pivních setech se může dobře sedět

Další věcí, kterou s manželem řešíme, je zasedací pořádek – tedy přesněji řečeno, kam naše hosty posadíme. I zde se nabízí pomoc půjčovny – pronájem pivních setů. Dívala jsem se na to, jak vypadají, a jedná se vlastně o lavice pro šest až osm lidí.

spravna-zena.cz_azrent_cz_02

Mají stabilní kovovou konstrukci a dřevěné sedáky, na nichž se může docela pohodlně sedět. Tudíž i tento problém je možné snadným způsobem vyřešit. Ještě nám zůstane zařídit občerstvení a ostatní záležitosti, ale na to je ještě dostatek času.