Kuchyně na míru: Užijte si radost z přípravy jídel

Kuchyně na míru: Užijte si radost z přípravy jídel

Krásná kuchyně je bezesporu jednou z nejdůležitějších místností v celém interiéru domu či bytu. Není se čemu divit, jelikož právě zde trávíme především my ženy velkou porci svého času. Popravdě řečeno, ne vždy se tady cítíme úplně příjemně. Pokud nemáme po ruce ty správné pomůcky, spotřebiče nefungují a linka vzhledově připomíná spíše historický kus nábytku, rozhodně nám to na radosti z vaření či pečení nepřidá. I proto se vyplatí vsadit na moderní kuchyni přímo na míru, kterou nabízí společnost Nábytek Max.

kuchyne-28

Zvolte si materiál, dekor i spotřebiče

Nesmírně důležité je dbát na vzhled a kvalitu kuchyňské linky. K dispozici je spousta nejrůznějších materiálů. Vsadit lze na masiv či dýhu anebo linku, jejíž součástí jsou i speciální umělé potahy. Kuchyně na míru v dekoru slonové kosti, wenge, ořechu anebo jakéhokoli jiného odstínu vypadají moc hezky. Pokud navíc korespondují s výmalbou a podlahovou plochou, není co řešit. Stoprocentně nezapomeňte ani na volbu správných spotřebičů. Vyplatí se přečíst předem recenze, případně se poradit s odborníky ze zmiňované společnosti.

kuchyne-05

Výsledek uvidíte předem

Doba, kdy byste si pouze jen řekli, co chcete, a následně se těšili na výsledek, je již dávno pryč. Dnes si můžete nechat pohodlně zpracovat 3D model vaší nové kuchyně. Potřebovat budete jenom přibližnou šířku, délku a výšku linky. Dále je zapotřebí sdělit umístění oken, dveří či jiných pevných nedílných součástí místnosti. Na mysli máme především vytápění.

Nechte si navrhnout kuchyni zdarma

U společnosti Nábytek Max máte také nárok na bezplatné konzultace a 3D návrh zcela zdarma. Stačí jen vyplnit online formulář. Mimo jiné se budete moci podívat přímo do zákaznického centra v Praze. Prohlédněte si i kuchyně fotogalerie. Najdete zde spousty zajímavých inspirací, jež se vám budou stoprocentně hodit.