Mějte nehtíky jako japonská gejša

Mějte nehtíky jako japonská gejša

Nehty jako ze salonu můžete mít v jednoduchých dvou krocích. Nebudete potřebovat žádný speciální lak na nehty jako u francouzské manikúry, ani umělé nehty. P-shine sada se hodí pro ženy s roztřepenými a lámavými nehty. Pryč s neúčinným nanášením bezbarvého laku na nehty. Stejného vzhledu jako s bezbarvým lakem můžete dosáhnout se včelím voskem, mateří kašičkou a pudrem z drcených lastur, tak jako to dělávaly japonské gejši. Jako bonus navíc vaše nehty dostanou potřebnou výživu pro zdravější růst, pevnost a pružnost.

P-shine manikúra

Postup je překvapivě jednoduchý. Po běžné úpravě délky nehtů a okolní kůžičky běžnou sadou na manikúru vyhladíte nehty speciálním pilníkem a použijete místo laku na nehty P-shine kosmetiku. Snadné dva kroky přinesou nehtům žádaný lesk a potřebnou výživu. Pomocí speciální leštičky nanesete pastu ze včelího vosku a mateří kašičky. Podobným způsobem poté nanesete druhou leštičkou pudr z drcených lastur. Nehty by měly nyní vypadat jako nalakované bezbarvým lakem. Na konci ještě můžete okolní kůžičku u nehtového lůžka ošetřit speciálním olejem s obsahem vitaminů.

Profi sada pro gejšu

Kromě běžných manikúrních sad pro zákaznice, které jsou k dostání u vaší manikérky, se prodávají i P-shine profi sady, pomocí kterých můžete o svoje nehty pečovat jako v nehtovém studiu. Tato dlouhodobá investice se jistě vyplatí více než pravidelná návštěva salonu. Japonská sada pro P-shine manikúru obsahuje speciální zelenou pastu s mateří kašičkou a včelím voskem, růžový pudr z drcených lastur, zelenou a růžovou jelenicovou leštičku, 3 pilníčky a špachtličku na nanášení pasty a pudru na leštičky. Vsaďte na přirozený vzhled a ošetřujte svoje nehty P-shine metodou. Zapomeňte na drahé umělé nehty a nechte si narůst vlastní pěstěné nehty, které se vám už nebudou tolik lámat a jejich údržba vás nebude stát tolik peněz.