6 důvodů proč investovat do erotického prádla

6 důvodů proč investovat do erotického prádla

Každá žena by měla mít ve svém šatníku aspoň jeden set erotické podprsenky a kalhotek. Jste-li odvážná, pořiďte si nějaký skutečně dráždivý model. V opačném případě uděláte parádu i třeba se smyslně červeným krajkovým prádlem doplněným o podvazky. A proč vůbec něco takového vlastnit?

1. Zvýší vám sebevědomí

I kdyby jej nikdo neměl vidět, vy víte, že ho máte na sobě. Nošení hezkého spodního prádla vám dodá sebedůvěru, a to ať už v posteli, nebo třeba na pracovním pohovoru. Můžete si ho přece vzít i v běžný pracovní den pod elegantní kostýmek.

2. Skryje nedostatky

Stydíte se za své tělo? Máte špatné svědomí ze svých nedokonalostí, s nimiž nic neudělá ani žádná dieta? Pořiďte si hezké spodní prádlo. To z vás udělá smyslnou bohyni. A vsaďte se, že muž si žádných nedokonalostí nevšimne, protože bude mít oči pro něco úplně jiného.

3. Váš vztah si ho zaslouží

Časem každý vztah upadne do stereotypu. Spíte běžně v pohodlném, teplém a vytahaném pyžamu? To asi nebude příliš erotické – prádlo z krajky nebo nějaký ještě odvážnější kousek, by mohly do vaší nudné domácnosti přinést trochu šťávy. Pokud si troufnete rovnou na sexy obleček, jistě vás vaše drahá polovička za takovou snahu ocení.

4. Kousek hezkého prádla můžete ukázat

Spodní prádlo už dnes není takové tabu jako dřív a ukázat ho není žádná ostuda. Je naprosto běžné nechat zpod trička vykukovat kousek jemné krajky vaší podprsenky. Nepůsobí to lacině, nemějte strach.

5. Nikdy nevíte, kdy se bude hodit

Každá žena má v šatníku horší kousky spodního prádla, které nosí o víkendu, když zůstává doma. Stejně tak by měla vlastnit i prádlo, které si na sebe vezme na vysněné rande. Ano, ani single slečny by neměly zanedbávat nákup spodního prádla. Nikdy přece nevíte, co vás v následujících dnech může potkat.

6. Nakupování prádla je zábava

Mnohem větší, než když nakupujete například boty. Nebo to vidíte jinak? Jestliže se stydíte a nechcete si zkoušet prádlo v obchodě, lze využít toho, že žijete v 21. století, a nakoupit přes internet. Bohatý výběr luxusního prádla najdete například v českém e-shopu Daniela-pradlo.cz. Nabízí známé značky jako Mitex, Konrad, Chilirose či Naturana, takže kvalita je zaručená. A správná velikost? To už dnes také není žádný problém, v e-shopu najdete velikostní tabulky.