Kvalitní textil nakupujte přímo od výrobce

Kvalitní textil nakupujte přímo od výrobce

Poslední dobou je textilní trh doslova zasycen levným oblečením z Číny. Pořídíme ho za velice lákavou cenu, ovšem jsme smířeni s faktem, že nám dlouho nevydrží. Často i několikeré vyprání oblečení znehodnotí, a to je potom na vyhození. Kde pořídíte kvalitu, na niž se můžete spolehnout?

Značka, která hovoří za vše

O kvalitách značky XFER hovoří dlouhodobá tradice, neboť je na českém trhu déle než 15 let. Dokonce se stala synonymem pro reklamní trička, mikiny a polokošile. Do portfolia tohoto výrobce též patří produkce reklamního textilu, firemních a sportovních oděvů a oblečení pro volný čas. Tato firma je schopna uspokojit všechny vaše požadavky týkající se zakázkové výroby. Dle vašeho přání si můžete navolit druh materiálu, střih, barevnou kombinaci, potisk nebo vyšívku.

Co v sortimentu naleznete?

Značka XFER dodává na český trh tílka, trička bez rukávu, trička a polokošile s krátkým nebo dlouhým rukávem, mikiny s kapucí, bez kapuce a se zipem, bundy, vesty, sportovní soupravy, dresy, tepláky, šortky, legíny, sukně, šaty, ponožky, čepice, kšiltovky, šátky a klobouky. Toto pestré složení nabídky doplňují pracovní oděvy, tašky a batohy.

Do zaměstnání i pro volný čas

Polokošile s dlouhým rukávem jsou ideálním oblečením do zaměstnání, kde klasické košile působí příliš formálně a běžná trička se naopak již nehodí. Tento tzv. zlatý střed je možné pořídit v pánské, dámské i dětské variantě. K jejich výrobě byla použita 100% bavlna nebo bavlna v kombinaci s polyesterem, límec a olemování rukávů tvoří žebrovaný úplet. Velmi oblíbené jsou též polokošile s krátkým rukávem dostupné pro všechna pohlaví. Každopádně oceníte precizní zpracování, zpevněné skryté švy, vnitřní šev límce krytý pique lemovkou a zapínání na tři knoflíčky. Polokošile jsou k dostání v široké škále barev, velikostí a gramáží.