Kvalitní kožené opasky

Kvalitní kožené opasky

Vybíráte si nový opasek a chcete, aby vám vydržel a dlouho výborně vypadal? Skvělou možností bude koupě koženého opasku. Kvalitní kožené opasky jsou zárukou kvality za příznivou cenu.

V e-shopu či kamenné prodejně Sikora si kožené opasky vyberou muži i ženy. Tato rodinná firma se na výrobu a prodej kožených výrobků zaměřuje už od roku 1992, a proto jsou její zaměstnanci schopni ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně podle jeho požadavků.

Kožené opasky jsou obvykle vyrobeny z hovězí kůže. Po důkladném zpracování je pak kůže nabarvena obvykle na hnědo či na černo. Tyto barvy ocení zejména pánové. Dámy si ale mohou vybrat i z barevnějších variant, jako je bílá, červená či žlutá. Kožené pasky jsou k dostání jak od českých výrobců, tak proslulých světových značek jako jsou Pierre Cardin či Lindenmann. Mnohé z nich jsou vyráběny ručně, což dále svědčí o jejich vysoké kvalitě. Kůže je pevná a zároveň příjemná na dotek. Na výběr máte také mezi matným a lesklým povrchem kůže.

Pánské kožené opasky

Pro každodenní nošení pánové oceňují pánské kožené opasky do jeansů, stejně tak si ale mohou vybrat opasek společenský, který skvěle padne ke kalhotám v kombinaci s košilí.

Možností výběru je opravdu mnoho. Můžete zvolit opasek v jednoduchém stylu s méně výraznou sponou. Stejně tak si ale vyberou například motorkáři, kteří při svých vyjížďkách ocení kožené opasky s kovovými sponami v motorkářském stylu.

Dámské kožené opasky

V různých stylech se vyrábí také dámské kožené opasky, které jsou vhodné pro různé příležitosti. Když je potřeba, zvolíte méně nápadné barvy a spony, a naopak když máte chuť více zazářit, můžete si vzít třeba bílý opasek s hranatou lesklou sponou nebo opasek žlutý či červený.

Neváhejte tedy navštívit e-shop či kamennou prodejnu Sikora. Nabízí nejen kožené pásky, zaměřuje i na mnohé další kožené výrobky, jakými jsou peněženky, kabelky, tašky přes rameno, rukavice, pantofle a další. Stejně tak nabízí kožešinové výrobky, zejména kožešinové lemy na kapuce, bambule či módní přívěsky ke kabelkám.