Sežeňte vašim blízkým vhodný dárek na poslední chvíli

Sežeňte vašim blízkým vhodný dárek na poslední chvíli

Do Vánoc zbývá už posledních pár dnů: je čas douklidit domácnost, ozdobit stromeček a brzy začít krájet zeleninu na bramborový salát. Že máte restů mnohem víc? Ještě nemáte ani všechny vánoční dárky? Obdarujte ženy ve vašem okolí něčím, co je určitě neurazí.

Udělat si skutečně pěknou manikúru není tak snadná záležitost. Zjednodušit si ji můžete praktickými manikúrními pomůckami, které potěší zkrátka každou ženu.

Pomůcky pro jednoduchou úpravu

Vaše kamarádka, maminka, sestra nebo dcera, pro kterou sháníte vánoční dárek, si nehty nelakuje? To ještě neznamená, že nevyužije nic z manikúrních pomůcek! Krásné nehty jsou vizitkou každé ženy bez ohledu na to, zda si je lakuje nebo ne. Dámy, které upřednostňují přirozený vzhled svých nehtů, by mohly ocenit nový pilníček, nůžky na nehty a kleštičky určené k zastřihávání kůžičky.

gel-nails-1878296_1280

Pro nehty jako ze škatulky

Pravděpodobné ale je, že ve svém okolí máte ženu, která si dává na vzhledu svých nehtů skutečně záležet, pravidelně je lakuje, anebo si dokonce poradí s nehtovou modeláží. Obdarovat tyto ženy pomůckami pro manikúru je bezesporu zkrátka ta nejlepší možnost.

Každá žena, která si lakuje nehty, potřebuje nejen lak, ale i vhodný odlakovač a čistič. Zejména mladé dívky mají tendenci na jejich koupi zapomínat, přitom jsou ale velmi důležité: nestačí, když nehty vypadají skvěle první dva dny. Oloupané zbytky laku na nehtech dělají jejich nositelce nehezkou vizitku. Velmi praktická je také podložka na ruce při lakování: jak často se vám stane, že se čerstvě nalakovanými nehty o něco opřete a můžete začínat znovu?

Profesionálnější manikúra vyžaduje profesionální pomůcky: i ty můžete před Vánoci koupit svým kamarádkám či příbuzným. Zkuste nakoupit na e-shopu Enii-nails, který dodává kvalitní manikúrní pomůcky za rozumné ceny. Už není proč otálet!