Je čas vybrat si správnou podzimní obuv!

Je čas vybrat si správnou podzimní obuv!

Také rádi nakupujete s předstihem? Tak věřte, že i když se venkovní teploty stále s létem nerozloučily, podzim už klepe na dveře. A je proto nejvyšší čas vybrat si nové boty do nepohody. Protože jsou podzim i zima období, kdy je hodně mokro a na obuv působí i sůl a mráz, nepodceňujte kvalitu, která vám zajistí, že můžete nové botky obout i na jaře a nejlépe i příští sezónu. Myslete také na pohodlí a bezpečí. Počítejte s tlustými ponožkami i kluzkými chodníky. Díky výběru dobré obuvi nikdy neuklouznete.

Podzim, barvy a druhy

Tak jako bývá barevný podzim je i nabídka značky Rieker, Tamaris, Caprice a dalších. Teplé odstíny červené, žluté a hnědé krásně rozzáří plískanice a deštivé dny. Kdo má rád klasiku, může vybírat z nepřeberné nabídky černých a tmavě hnědých polobotek, které unosíte jak ke kostýmku, tak i k džínám. Na podzim se hodně nosí polokozačky a kotníčkové boty. Dostatečně zahřejí a přitom vypadají fantasticky ve všech kombinacích. Výběr vám dál zúží ještě volba podpatku. Trochu větší pomůže dokreslit a zvýraznit vaši postavu. Menší podpatek nebo žádný zase podpoří stabilitu a jsou více pohodlné.

Je z čeho vybírat!

Důležité je mít na výběr. V botách to platí dvojnásob, protože jestli máte v dané obuvi vydržet i několik hodin, je to opravdu zásadní. Proto zkoušejte a zkoušejte, abyste si byli jistí, že vám jsou boty pohodlné. Některé polobotky či kotníčkové boty bývají úzké a mohou vás při nazutí bolet klouby, či řezat v oblasti kotníků. To byste poznali hned při zkoušení a takové rozhodně neberte. Také je dobré vzít si s sebou tlusté ponožky, abyste věděli, zda se s nimi do bot vejdete. Kozačky Riekerjsou pohodlné jako bačkory. Díky použitému materiálu se budete cítit skvěle, i kdybyste v nich měli trávit celý den. Zkuste si prohlédnout Rieker kataloga vyberte si, dokud je čas.

Údržba a doplňky

U kožených bot pozor na vodu, mohou se pak na povrchu tvořit nevzhledné mapy. Důležitá je impregnace a správná údržba. Tím prodloužíte jejich životnost. Podzim však není jen o botách. Zajímavé jsou i barevné doplňky, které společně s obuví tvoří krásné kombinace. Zářivé šátky, čepice a šály se hodí téměř ke všemu. Krásné jsou kabelky Rieker, jež využijete jak do práce, tak do společnosti či na odpolední rande s kamarádkou.