Krepové povlečení – komfort a kvalita

Krepové povlečení – komfort a kvalita

V posteli spíme i relaxujeme. K dokonalému pohodlí přispívá kvalitní matrace. Příjemný pocit zajišťuje ložní prádlo. Jak vybrat povlečení, které vás uchvátí? Samozřejmě záleží na materiálu. Pojďme se podívat, jaký materiál a design hrají prim. Lidé si oblíbili bavlněné, saténové, damaškové, flanelové i krepové povlečení. Co u vás doma vyhrává na plné čáře?

Bavlněné povlečení MARKÉTA DUO EXCLUSIVE - červená, foto: RodinneBaleni.cz
Bavlněné povlečení MARKÉTA DUO EXCLUSIVE – červená, foto: RodinneBaleni.cz

Bavlna nikdy nezklame

Není možné pochybovat o tom, že je bavlna populárním materiálem. Není divu. Je příjemná na omak, prodyšná a skvěle saje vlhkost. Navíc není náročná na údržbu. Perfektně si zachovává svůj tvar i barvu při častém praní a sušení. Snad jediným negativem je mačkavost, proto je nutné žehlení. Povlečení ze 100 % bavlny nabízí skvělé vlastnosti v horkých letních dnech i chladném zimním období.

Saténové povlečení GABRIELA kostka hnědá, foto: RodinneBaleni.cz
Saténové povlečení GABRIELA kostka hnědá, foto: RodinneBaleni.cz

Satén a damašek – vkus a luxus v jednom

Saténové ložní prádlo je symbolem přepychu. Nejvíce ho oceníte v parném letním počasí, hezky chladí. Velkým hitem je bavlněné saténové povlečení v nežehlící úpravě, ale žádá si něžnější údržbu a vhodné prací prostředky. Damašek vám bude sloužit snad navždy. Jeho životnost je téměř nekonečná. Navíc je lesklý a pyšní se dechberoucími vytkanými vzory. Povlečení z damašku, to je parádní tip na dárek.

Krepové povlečení SOFIA - šedá, foto: RodinneBaleni.cz
Krepové povlečení SOFIA – šedá, foto: RodinneBaleni.cz

Krepové povlečení české výroby nikdy nezklame

V dnešní uspěchané době není čas na neoblíbené domácí práce. Levné krepové povlečení potěší tím, že se nemusí žehlit. Toto však není jediné pozitivum. Díky jedné hladké a druhé zvrásněné straně ho poznáte na první pohled. Krepové povlečení 140×220 je prodyšné, měkké a upoutá izolačními vlastnostmi. Krepové povlečení české výroby, polštáře, prošívané deky, saténové, bavlněné i flanelové ložní prádlo lze zakoupit v internetovém obchodě RODINNE BALENI.CZ. Počítejte s bohatou nabídkou moderních i tradičních vzorů, rychlým dodáním a výměnou zboží do 50 dnů.