Zaslouží si váš byt rekonstrukci? Začněte architektonickým plánem zdarma

Zaslouží si váš byt rekonstrukci? Začněte architektonickým plánem zdarma

Zastaralá dlažba, nevyhovující dispoziční řešení spotřebičů v kuchyni, nedostatečné osvětlení, elektrické vedení z minulého tisíciletí, oprýskaná sanita, to vše jsou důvody, kvůli nimž se vyplatí popřemýšlet o částečné renovaci, případně kompletní rekonstrukci místností nebo celého bytu. Hrozíte se sáhodlouhých bouracích, zednických a obkladačských prací? Nemusíte se obávat. Všechny řemeslné a odborné práce jsou prováděny jednou firmou tak, aby konkrétní činnosti co nejméně zasahovaly do plynulého chodu domácnosti.

Vhodným vybouráním či postavením příček lze dosáhnout praktického uspořádání bytu

Kdo přemýšlí o renovaci koupelny, jelikož už zbytek bytu prošel zásadními proměnami, má zjednodušené přemýšlení než ti, jimž by vyhovovala kompletní rekonstrukce bytu. Ani jeden z případů není komplikovaný. Začněte vymýšlením a nápady, kterými byste chtěli jednotlivé místnosti zkrášlit a převést do praktického používání. Někdy stačí přemístit pár spotřebičů, nábytek s ohledem na přirozené světlo, jindy lze vhodně vybudovanými či vybouranými příčkami účelně rozdělit místnosti, respektive rozšířit prostory. Architektonické návrhy a výsledná kalkulace je pro zájemce o rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny, případně o celkovou rekonstrukci bytu vyhotovena zcela zdarma.

Přenechejte starost o všechny práce a shánění materiálu jedné firmě

Zájemci o kompletní rekonstrukci bytu tak mají lepší představu o rozpočtu, počtu dní či týdnů potřebných k řemeslné práci. Oslovením firmy působící především v okresech Frýdek-Místek, Ostrava a Havířov, která se postará o veškeré bourací, zednické, elektrikářské a další odborné činnosti, mají obyvatelé bytu jistotu, že zmíněné práce na sebe budou navazovat. Nemusejí se starat o shánění levného, a přesto jakostního materiálu, neboť specializovaná firma má kontakty na dodavatele, od nichž sežene odpovídající materie a potřebné produkty. Na zadavateli zakázky stojí jen výběr nového nábytku, sanity, hezkých dlaždic a obkladaček, případně malby, již chtějí mít nově na stěnách. V rámci stavby a realizace kuchyně na míru Ostrava si lze objednat i specifické práce, kam patří výroba kuchyňských linek.