Staňte se pořadatelkou královských zahradních párty

Staňte se pořadatelkou královských zahradních párty

Letní měsíce jsou skvělou příležitostí pro zahradní oslavy a párty. Mnozí lidé, kteří mají narozeniny v zimě, dokonce nechávají jejich oslavu na léto, protože sejít se venku je praktičtější. Na zahradě se nemá moc co rozbít, vejde se tam více lidí a úklid je daleko jednodušší. Jenže čáru přes rozpočet občas udělá počasí.

Chcete-li pořádat královské zahradní párty, vyplatí se zakoupit aspoň základní vybavení, mezi které nepochybně patří i zahradní párty stany.

Zahradní altánky, pergoly či stany

Jako přístřešek mohou posloužit zahradní altánky či pergoly. Ovšem i kdybyste něco takového na zahradě měli, zvažte, jestli je velikost zastřešení adekvátní k počtu pozvaných. Jakmile začne pršet, potřebujete schovat nejen návštěvu, ale i občerstvení. Stany jsou z tohoto ohledu praktičtější, protože i obrovský stan po skončení akce složíte do tašky, již pak schováte třeba do sklepa – stan vám nebude překážet na zahradě.

Snímek-obrazovky-2017-02-07-v-19.25.59-647x381

Zahradní párty stany pro vaše potřeby

Jestliže si vybavujete obrovské bílé zahradní párty stany, jež vídáte na svatbách, festivalech a jiných velkolepých akcích, nenechte se vyděsit. Na vaší zahradě může stát něco daleko menšího. Stany se vyrábí už ve velikosti 3 × 3 metry. Obvykle jsou čtvercové či obdélníkové, ale dají se sehnat například i tvary šestiúhelníků. Bílá barva také není podmínkou, třeba by se vám víc hodil červený, modrý či pruhovaný stan. Myslete ovšem na to, že do tmavých barev se více opírá slunce. To je nejspíš důvod, proč opravdu nejčastěji uvidíte bílé zahradní stany.

Snadné rozložení

Ani pokud doma nemáte žádného muže, který by přiložil ruku k dílu, nemusíte si zoufat. Hledejte nůžkové stany, ty se rozloží skoro samy. Většina konstrukcí je v dnešní době nůžkových, ale dejte si na to pozor. Kdyby se vám zadařilo koupit si trubkový model, skládání a rozkládání by bylo výrazně náročnější.

Tip: Toužíte-li připravit opravdu nezapomenutelnou zahradní akci, zkuste stan nějak vyzdobit. Večer vypadají nádherně například pověšená klasická řetězová světýlka, jež používáte na stromeček. Zavěsit se dají na konstrukci stanu.