Kam se vydat o prázdninách?

Kam se vydat o prázdninách?

Hledáte pro své děti ideální program na prázdniny? Zavděčit se jim není jen tak, vám se to ovšem může jednoduše podařit. Navíc vás nečeká žádná společná dovolená, která je dost často pro všechny členy rodiny noční můrou. Kde tedy budou vaši potomci spokojení? Přeci mezi svými vrstevníky, se kterými budou moci prožívat všechny možné zážitky díky hezky sestavenému programu. Zkuste letní dětský tábor!

Co všechno je na programu?

Letní tábory musí být založeny na dobrém kolektivu, příjemném prostředí a hlavně zábavném programu, který svou kvalitou může vykompenzovat veškeré případné nedostatky. Co děti čeká? Většinou tematická celotáborová hra, která je provází po celou dobu jejich pobytu a motivuje je. Témata jsou opravdu různá a stačí si vybrat to nejbližší pro vás. Vedoucí se samozřejmě snaží jít s dobou a přizpůsobují se při výběru aktuálním oblíbeným filmům, knihám nebo i hrám. Letní dětské tábory Šikland dále nabízejí například stezku odvahy, desítky zajímavých atrakcí nebo třeba divadelní představení. Velkou výhodou je, že na místě je online připojení, takže jsou rodičům k dispozici fotky. Mohou tedy vidět na vlastní oči, jak se jejich ratolestem daří, a zda si pobyt užívají.

Jaké je zázemí?

Děti čeká kvalitní česká kuchyně, která vaří v dostatečně velkém množství, takže se nají i největší jedlíci. Je kladen důraz též na dodržování pitného režimu, na který se občas zapomíná, a následně jsou z toho jen problémy. Denně na strávníky čeká pět chodů, dětem s alergiemi či jinými zdravotními problémy jsou samozřejmě po konzultaci nabízeny jiné pokrmy. Kde děti složí hlavu? Jako na správném táboře to bude ve stanu s podsadou. Celé tábořiště se nachází v hezkém prostředí v areálu Western – Šiklův mlýn.

Přijeďte se na Šiklův mlýn podívat. Najdete tu i westernové městečko, na které se často jezdí dívat i školní výlety a rodiny s dětmi.