Podlahové mycí stroje Hakomatic usnadní úklidové četě práci

Podlahové mycí stroje Hakomatic usnadní úklidové četě práci

V následujících řádcích najdou užitečné tipy především podnikatelky, které vlastní velké výrobní a skladovací prostory. I když informace by mohly pomoct i manažerům obchodních center a hotelových komplexů, kteří hledají způsob, jak snížit náklady a zefektivnit práci zaměstnanců. Velice důležitým článkem je úklidová četa, jež se stará o čistotu interiéru.

Užitečným pomocníkem jsou podlahové mycí – stroje usnadňující a urychlující úklid. Jelikož existuje několik druhů, je nezbytné zohlednit, k jakým účelům má přístroj sloužit. Lídrem na poli s mycí technikou je bezpochyby německá značka Hakomatic.

Hakomatic jsou profesionální mycí stroje

V německých končinách se ve spojení s podlahovými mycími stroji mluví především o německé společnosti Hako, jejíž historie se začala psát v roce 1950. Od doby svého založení se specializuje výhradně na výrobu čisticích přístrojů, tudíž má v oblasti bohaté a dlouholeté zkušenosti.

V nabídce společnosti Hako najdete podlahové mycí stroje Hakomatic, jejichž výhradním dodavatelem v České republice je společnost Unikont Group.

Stroje se vyrábí v různých typech

Vybrat si můžete hned z několika variant, přičemž všechny po sobě zanechají dokonale čistou podlahu. Ovládání není složité, a tak ho zvládne i naprostý laik, který nemá s podobnými přístroji žádné zkušenosti. Potěší vás také údržba, neboť je jednoduchá a časově nenáročná.

V produktovém portfoliu společnosti Hako najdete mycí stroje rozdělené na dva hlavní sektory – ručně vedené anebo se sedící obsluhou. Samotné názvy napovídají, jak se ovládají. Jestliže potřebujete uklízet menší plochy, úklidová četa si vystačí s technikou ručně vedenou. Ovšem u náročnějších prostor byste měli zvolit spíše alternativu se sedící obsluhou, aby se pracovníci nenadřeli.

Čím více zpříjemníte zaměstnancům pracovní povinnosti, tím lépe se budou u vás cítit, a tak se nemusíte bát, že by odešli do jiné firmy.