Jak posílit imunitní systém? Ideální volbou jsou přírodní doplňky stravy

Jak posílit imunitní systém? Ideální volbou jsou přírodní doplňky stravy

Imunitní systém je v současné době velice skloňovaným tématem, protože s příchodem podzimu se o slovo hlásí chřipky, angíny, laryngitidy a další onemocnění. Pokud však nechcete skončit v ordinaci praktického lékaře, aby vám napsal antibiotika či jiné medikamenty, posilněte svůj imunitní systém, aby byl vůči bakteriím a virům odolný.

Úkolem imunitního systému je rozpoznat, co organismu škodí a naopak prospívá. Bohužel, mnoho lidí má špatný životní styl, jenž se potom podepisuje právě na imunitě. Jestliže ji chcete nějak podpořit, není nic jednoduššího než zvýšit přísun vitaminů.

Doplňky stravy jsou pomocí číslo jedna

Jednou z novinek na trhu je Graviola Plus Naturvita. Jedná se o přírodní doplněk stravy přispívající k normální funkci imunitního systému. Obsahuje graviolu, což je stálezelený keř, který má kořeny na Antilských ostrovech, ale dnes se už pěstuje ve všech tropických oblastech na světě. Dále přípravek dodá do těla dostatek vitaminu C a zinku. Zbavíte se konečně únavy a vyčerpání, a za to byste měli poděkovat právě zmíněnému vitaminu C.

Vynikajícím prostředkem pro zajištění správné funkce jater je Ostropestřec plus Artyčok. První zmíněná bylinka má pozitivní vliv na játra a jaterní tkáň. Slouží k detoxikaci a přispívá k pročištění těla. Artyčok zeleninový má za úkol vylučovat trávicí šťávy a usnadnit trávení.

Kde doplňky stravy koupit?

Jestliže si chcete koupit přírodní doplňky stravy, podívejte se na internetu, protože internetové ceny jsou přijatelnější než v kamenných prodejnách a lékárnách. Podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu gigalekarna.cz, kde najdete zboží včetně doplňků stravy rozdělené podle indikace. Zavítáte také přímo do kategorie, která se vztahuje k vašemu zdravotnímu problému.

27324-banner-cz