Festival zdraví se blíží

Festival zdraví se blíží

Všichni příznivci relaxace, cvičení a zdravého životního stylu by si měli do kalendáře poznačit datum 4.10.2017. V tento den se v Centru trvalého zdraví Cordeus uskuteční již 4. ročník akce Festival zdraví.

Co Vás čeká?

Festival zdraví 2017 je celodenní přehlídkou aktivit, které Cordeus nabízí široké veřejnosti.
Během celého dne budete mít možnost vyzkoušet si meditaci, jógu, pilates nebo orientální tanec. Součástí programu je také cvičení pro rodiče a děti ve věku 1-3 roky. Akce je tak vhodná pro celou rodinu. V nabídce nechybí ani četné přednášky a semináře různorodého zaměření, setkání se zajímavými hosty a slosování o ceny. Na veškeré procedury a cvičení je však potřeba se předem zaregistrovat, jelikož jednotlivé akce mají omezenou kapacitu. Nespoléhejte tedy na to, že na vás zbude volné místo a zajistěte si ho s předstihem. Objednat se můžete také na některou ze speciálních masáží, navštívit vířivku, či bazén. Již nyní si můžete na stránkách www.cordeus.cz/novinky/festival-zdravi-2017/ prohlédnout kompletní program včetně všech potřebných organizačních informací.

TIP: Na detoxikaci organismu doporučujeme 10 Days Detox, komplexní kůru pro všechny jedince zaměřené na detoxifikaci.

Seznamte se s programem Metabolic balance

Součástí je také přednáška o programu Metabolic balance. Tento program je v poslední době velmi aktuální a žádaný, jelikož vlivem mnoha faktorů, se často potýkáme nejen se zažívacími potížemi, ale zhoršuje se celkově naše psychická a fyzická kondice. Řešením, které může napomoci zlepšení celkového stavu těla je očista organismu. Program Metabolic balance se zaměřuje na zásady správného stravování sestavením speciálního jídelníčku každému klientovi přímo na míru. V žádném případě se však nejedná o dietní program, díky kterému byste měli v první řadě zhubnout. Díky dodržování zásad stravování zbavíte tělo přebytečných toxinů a dalších škodlivých látek, které jej zbytečně zatěžují. Dodáte mu naopak vyváženou stravu, která pomůže ke zlepšení celkového stavu organismu.

1 komentář

Comments are closed.