Zdravá pleť i mysl – jak na to?

Zdravá pleť i mysl – jak na to?

Jak na to? Otázka, která napadla jistě každou z vás. Tyto dvě oblasti zdraví spolu navíc také přímo souvisí. Pokud se žena cítí dobře, jednoduše to poznáte i na její pleti. Co pro to ale můžete udělat? Příznaky únavy, vrásky nebo akné můžete schovat pod make-up, různé krémy či pleťové masky. Ale pomáhat si přirozenou cestou je vždy zkrátka to nejlepší. Skvělých účinků na tělo i mysl můžete totiž dosáhnout kvalitním pitným režimem. Co to ale znamená v praxi?

Pod kvalitním pitným režimem je důležité představit si dvě věci. A to, co pijeme a kolik toho pijeme. V tom, kolik toho vypijeme, nám pomůže automat na vodu. Pít bychom měli překvapivě čistou vodu. Vyhýbat se pak uměle slazeným limonádám, alkoholu nebo kávě. Samozřejmě, že si tyto neřesti dopřát můžeme. Nicméně, hlavní složkou pitného režimu by měla vždy být voda. Kategorií sama pro sebe je potom voda pramenitá.

glass-956263_1280

Pramenitá voda

Pramenitá voda je doslova zázrakem přírody. Jejím hlavním znakem je až panensky čistý původ, z často geologicky unikátních oblastí. Díky tomu se může pochlubit silnou minerální vyvážeností. Kvalitního dodavatele pramenité vody pak poznáte podle toho, že využívá šetrného způsobu stáčení a také následného zpracování bez chemických prostředků. Jen tak se může zachovat její minerální hodnota, a také celková kvalita po celý proces až k dodání ke konzumentovi.

Účinky pramenité vody

Pramenitá voda má pozitivní vliv na tělo i mysl. A to zejména díky minerálům, které obsahuje. Budeme-li se bavit o přímých účincích na pleť, je nutné vyzdvihnout vápník. Ten napomáhá k lepší regeneraci pokožky a také rychlejší obměně kožních buněk za nové. Pleť také výrazně hydratuje. Má zkrátka účinky těch nejlepších pleťových masek!

Hořčík má naopak skvělý vliv na celkovou psychiku a pohodu člověka. Přispívá k obraně proti výkyvům nálad, nespavosti, podrážděnosti i zažívacím problémům. Buďte k sobě upřímní, a řekněte si, kolikrát vám tyto nešvary zkazily celý den!

Jak vidíte, udělat pro své zdraví není žádná věda.