Hledáte dárky k Vánocům? Milovníka aut jistě potěší kvalitní autoplachta

Hledáte dárky k Vánocům? Milovníka aut jistě potěší kvalitní autoplachta

Pro maminku chytré hodinky či příjemný parfém, pro děti hračku, která vytvoří úsměv na tváři, pro dědečka houbařský nožík, pro babičku knihu, ale co pro tatínka, který miluje auta? No přece kvalitní a poctivou autoplachtu, která ochrání čtyřkolového miláčka před nepřízní počasí. A nejen to, autoplachta může dokonale sloužit i v garáži – stačí jen vybrat tu správnou, zabalit ji do krásného papíru a podarovat dotyčného.

K čemu všemu plachta pomůže?

V případě, že obdarovanému stojí veterán v garáži, plachta jej velice potěší, protože právě na takové auto by prach sedat neměl. Dále jej může využít venku a zabránit tak nepříznivým vlivům počasí. Tedy vlhkosti, mrazu, sněhu, krupobití, UV záření, ale také pomocí autoplachty lze auto ochránit před neopatrnými procházejicími, kteří svými batohy nebo bundou mohou auto nevzhledně poškrábat. A pokud auto stojí u silnice, je vystaveno odletujícím kamínkům od projíždějících aut. Jednoduše řečeno – autoplachta je praktickým dárkem pro ty, kteří chtějí mít své auto hezké i po letech používání.

Správný výběr je důležitý

Krycí autoplachtu je potřeba vybrat tak, aby dokonale obepla automobil a nikde nevznikaly mezery. Vybrat ji tedy doporučujeme dle modelu auta a roku výroby. Spolehlivý eshop Autodoplňky-obchod.cz nabízí možnost filtrování produktů podle auta. Před výběrem je také důležité, abyste si položili otázku, před čím bude plachta auto chránit a od tohoto aspektu se bude odvíjet materiál, který byl použit při výrobě.

Chcete, aby auto ochránila před krupobitím? Bude tedy důležité vybrat takovou, která má všitou membránu – působí jako velmi silná deka, která spolehlivě ochrání před kroupami. Pokud chcete plachtu na ochranu před mrazem, vodou či námrazou, bude potřeba zvolit silnou nylonovou, která je nepromokavá. Jako ochrana před prachem v garáži, spolehlivě ochrání tenká nylonová plachta.