Dost bylo ponožek pod vánočním stromečkem

Dost bylo ponožek pod vánočním stromečkem

Parfém, peněženka, pyžamo – tradiční vánoční dárky pro muže, které se objeví pod stromečkem v nejedné domácnosti. Pokud byste rády letos vaše partnery obdarovaly něčím jiným, méně tradičním, máte hned několik možností.

Tím, co muži nedostávají, až tak často, může být například taška. Zejména, pokud je váš manžel nebo přítel typem muže, který si potrpí na eleganci, pak by také kvalitní taška na notebook měla patřit k jeho povinné výbavě. Další variantou pak může být kniha, ale ne tradiční papírová, na kterou si zejména velmi pracovně vytížení muži najdou čas jen velmi těžko. Pokud však víte, že váš partner tráví denně spoustu hodin za volantem, zkuste mu darovat audioknihu, kterou může číst přímo během jízdy. Přijdou vám všechny navrhované dárky příliš nudné? Tak se zkuste odvázat a darujte něco netradičního – darujte zážitek.

tawan-classic-thai-massage-08-52f251a73a551_626x462

Indoor skydiving, mushing na saních, flyboarding, den s Yamahou, to vše jsou dárky pro muže, které zaujmou a překvapí. Z rozsáhlé nabídky na stránkách www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/ určitě bez větších potížích najdete dárek právě pro toho vašeho muže. Pokud máte zážitkový dárek automaticky spojený s nějakou adrenalinovou aktivitou, pak se nenechte mýlit. Allegria myslí i na prací unavené jedince, kteří si potřebují po celodenním shonu pořádně odpočinout. Máte-li doma muže, který se vrací z práce unavený, pak se mu jistě zavděčíte Office therapy, což je intenzivní masáž, která je vhodná pro všechny, kdo tráví denně mnoho hodin v kanceláři za počítačem. Během 45 minut se vám dostane kvalitní masáže celého těla odstraňující ztuhlost svalů. Tato masáž je zaměřena na všechny kritické oblasti, které celodenním sezením nejvíce trpí. Hlavní pozornost je proto věnována bederní a krční páteři. Pokud trpíte v důsledku špatného držení těla bolestmi hlavy nebo zad, i s tímto problémem vám masáž Office therapy dokáže poradit. Ať už vyberete kterýkoliv zážitkový dárek, určitě ale nezapomeňte doplnit jej třeba jen malým vzkazem osobního charakteru, ať obdarovaný ví, že jste si s výběrem dárku dali záležet.